Digitálna 1080p USB webová kamera pre Android mini PC webovú kameru
Model: TEVO-VA200
Názov: Audio a video všetko v jednej webovej kamere
Obrazový snímač: 1/2,7 CMOS snímač (OV2710)
Zoom: Pevné zaostrenie
Rozhranie:Micro USB2.0
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Vstavané 2 všesmerové mikrofóny
Objektív: 2,2 mm široký pozorovací uhol
Efektívny pixel: 2,10 megapixelov
Formát kompresie videa: MJPEG, YUV
Horizontálny pozorovací uhol: Uhlopriečka: 124 stupňov, Horizontálne: 112 stupňov, Vertikálne: 82 stupňov
Systém podpory: Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Kompatibilný softvér: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting atď
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Digitálna 1080p usb webkamera pre android mini PC webkameru









| Model | TEVO-VA200 |
| názov | Audio a video všetko v jednej webovej kamere |
| Obrazový snímač | 1/2,7 CMOS snímač (OV2710) |
| Objektív | 2,2 mm široký pozorovací uhol |
| Efektívny pixel | 2,10 megapixelov |
| Zoom | Pevné zaostrenie |
| Rozhranie | Micro USB2.0 |
| Formát kompresie videa | MJPEG, YUV |
| Rozhodnutie | 1920×1080 |
| Horizontálny uhol pohľadu | Uhlopriečka: 124 stupňov, Horizontálne: 112 stupňov, Vertikálne: 82 stupňov |
| Minimálne osvetlenie | 350 Lux |
| Zdroj | USB napájanie, 5V, 70mA |
| mikrofón | Vstavané 2 všesmerové mikrofóny |
| Hovorca | nie |
| MOD | 50 cm |
| Vyváženie bielej | Automat |
| FPS | Maximálne 30 snímok za sekundu (MJPG) |
| Dĺžka kábla | 3m |
| Podporný systém | Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilný softvér | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Prejsť na stretnutie atď. |
| Príslušenstvo | USB kábel, návod na použitie |
| Spotreba energie | 2w |
| Impedancia | 4Ω |
| Maximálny výkon | 85 dB |
| Smer mikrofónu | Všesmerový |
| Citlivosť | -33dBFS |
| Frekvencia mikrofónu | 20 Hz-20kHz |
| Rozsah snímania (rádia) | 3m |
| Veľkosť produktu | 262 (Š) x 85,5 (H) x 110 (V) mm |
| Hmotnosť produktu | 0.33 g |
Populárne Tagy: digitálna 1080p usb webová kamera pre android mini pc webkamera, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne












