
20x Optický priblíženie so 4k60fps pre konferenciu alebo živé vysielanie kamery
Model: tevo - vhd1080pro
Opravené kameru Tilt Focus Pan
Elegantný a inteligentný dizajn
Plug & Play USB2.0 Connectivity
Krištáľovo čistá kvalita obrazu HD1080p
Presný, hladký a tichý pohyb PTZ
Predvoľba: 9 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
1/2,7 palca vysoká kvalita, 8MP (16: 9) senzor CMOS
Vynikajúca kvalita s plným skleneným materiálom šošovky138 Široké zorné pole bez skreslenia videa
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
20x Optický priblíženie so 4k60fps pre konferenciu alebo živé vysielanie kamery
* Tenveo UV620A Ultra je profesionálna kamera s rozmermi 4 km@60 FPS s videom s uhlom 1/1,8 palca 8,29 MP, ktorý zachytáva Ultra {{}}} ostré UHD video so žiarivými farbami, vylepšená nízka -} a široký dynamický rozsah (WDR).
* Jeho 20x optický zoom so 16x digitálnym rozšírením poskytuje plynulú flexibilitu rámca, zatiaľ čo pole širokého výhľadu 66,6 stupňa je umiestnené na veľkých priestoroch.
* S al - Humanoidové sledovanie, podporu Poe a plné ndi & dante av - h kompatibilita, UV620A Ultra umožňuje vysoké {- kvalita, nízka produkcia, nízka produkcia a av širokej produkcie a av.

Multi - podporu rozhraniaUSB+HDMI+SDI+LAN s plným NDI®HX2a Poe - flexibilita konečnej pripojenia

UV620a Ultra poskytuje ultra - nízku latenciu (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
S úplnou kompatibilitou v rámci ekosystému Dante - vrátane Dante Controller pre Real - Time Routing, Dante Domain Manager pre zabezpečené podnikové nasadenie a Dante Director pre centralizované riadenie {- Fotoaparát bez problémov integruje do profesionálnych ip médií.

Tenveo UV620a Ultra používa pokročilé algoritmy hlbokého učenia s detekciou humanoidov, aby poskytla profesionálny výkon -.
Jeho procesor AL umožňuje presné rámovanie pomocou automatického úpravy zloženia na základe polohy a množstva subjektu, zatiaľ čo adaptívne sledovanie zaisťuje hladké snahy o pohybujúce sa subjekty s inteligentnou predikciou rýchlosti.
Toto inteligentné sledovacie riešenie, ktoré obsahuje povedomie o scéne pre automatické vyhýbanie sa obštrukcii, si zachováva konzistentné zameranie a optimálne rámovanie aj v dynamických, multi - subjektoch.

Tenveo priamo navrhuje, nástroje, výrobu a predaja videokonferenčných produktov priamo.
Poskytujeme OEM & ODM našim zákazníkom!
Parametre produktu:
| Č. | Tevo - uv620a ultra |
| Kamera | |
| Snímač | 1/1.8'' |
| Efektívne pixely | 8,42 MP |
| Video signály | HDMI: 4KP60, 4KP59,94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080I59.94, 1080P29.97, 720P60P60P399. 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59,94, 1080p25; 1080I60, 1080I50, 1080I59,94; 720p60, 720p59.94; |
| Priblíženie | 20x optický priblíženie |
| Šošovka | f =6.25 mm ~ 125 mm |
| Otvor | F1.58 ~ F3.95 |
| Horizontálny uhol | 59,6 stupňa ~ 3,5 stupňa |
| Vertikálny uhol | 35,7 stupňa ~ 2,0 stupňa |
| Uhýka | 66,6 stupňa ~ 4,0 stupňa |
| Digitálny priblíženie | 16X |
| Video výstup | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalizačný štandard | NTSC/PAL |
| Ovládacie rozhranie | RS232, RS485, USB, sieť |
| Uzávierka | 1/30s ~ 1/10000s |
| Vyváženie bielej farby | Auto, vnútorné, vonkajšie, jeden push, manuálne, var |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Zníženie digitálneho šumu | 3D digitálny redukcia šumu |
| Prenosová sadzba | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Kontrolný protokol | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 ~ 1,5 |
| Minimálne osvetlenie | 0,5 lux @ (f1,8, agc on) |
| Snr | Väčšie alebo rovné 55 dB |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 180 stupňov (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /s-80 stupňov /s |
| H & V Flip | Podporovať |
| Zmraziť | Podporovať |
| Poe | Podporovať |
| Počet predvolených | 255 |
| Presnosť | 0,1 stupňa |
| Funkcie IPC (IP fotoaparát) | |
| Formát kódovania videa | H.264/H.265/mjpeg |
| Videohra | Hlavný tok, sub stream |
| Rozlíšenie hlavného toku | 3840x2160,1920x1080,1280x720 atď. |
| Rozlíšenie | 720x480,320x240 atď. |
| Bitová rýchlosť | 32 kb / s ~ 20480 kbps |
| Typ bitovej rýchlosti | Variabilná sadzba, fixná sadzba |
| Rám | 50 Hz: 1fps ~ 50 snímok za sekundu 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresia zvuku | AAC, G711a |
| Audio rýchlosť | 96 kb / s, 128 kb / s |
| Protokol siete | Dante av - h, ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtsp, rtmp (s), ONVIF, DHCP, GB/T28181, multicast; |
| Vstupné/výstupné rozhranie | |
| HD výstup | 1xHdmi 1x3g - sdi: bnc typ, 800MVP - p, 75Ω, spolu s štandardom SMPTE 424M |
| Lana | 1xrj45: 10 m/100 m/1 000 m Ethernet rozhrania |
| Zvukové rozhranie | 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, riadok v 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, line out |
| USB | 1xusb2.0: Typ a |
| Komunikačné rozhranie | 1xrs232 in: 8pin min din, maximálna vzdialenosť: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 Out: 8pin Min Din, maximálna vzdialenosť: 30 m, protokol: iba sieť visca 1xrs485: 2pin port Phoenix, maximálna vzdialenosť: 1200 m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Všeobecná špecifikácia | |
| Napájanie | DC 12V/2A (max) |
| Spotreba energie | 24 W (max.) |
| Pracovná teplota | 0 stupňov ~ 40 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -80% RH |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Veľkosť produktu | 156,1*176,4*175,3 mm / 285*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,51 kg / 2,6 kg (sieťová / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: 20x Optický priblíženie so 4k60fps pre konferenciu alebo živé vysielanie kamery, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne






