Konferenčný systém kancelárskych zariadení 4K 12x
Kompletné zvukové video konferencie pre stredné až veľké miestnosti:
HD Videokamera, reproduktorový telefón a náboj.
Kompaktný a elegantný dizajn, ktorý sa hodí do väčšiny scenárov.
Plug & Play HD Audio umožňuje všetkým okolo konferenčného stola počuť a byť jasne počuť
Video High def: Video HD 1080p s automatickým zaostrovaním, 12x objektív Zoom.
Rozlíšenie 4K zaisťuje, že vidíte všetky detaily rokovacej miestnosti.
Kompatibilné s Mac a PC.
Požiadavky na systém: Windows 7, 8.1 alebo 10, Mac OS x 10,7 alebo vyšší.
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Konferenčný systém kancelárskych zariadení 12x
1. Kompletná skupina zvukových/video konferencií pre stredné až veľké miestnosti: UHD videokamera, reproduktorový telefón a náboj.
2. Kompaktný a elegantný dizajn, ktorý sa hodí do väčšiny scenárov.
3. High -end reproduktory, plug & Play HD Audio umožňuje každému okolo konferenčného stola počuť a byť jasne vypočutý
4. Jednoduché a dobré video konferencie: Spustenie videozáznamov s pripojením plug & prehrávanie USB k notebooku a vyberte softvér na video konferencie
5. High DEF Video: 4K a HD 1080P Video s Auto Focus, 12x Zoom Lens . 4 k rozlíšenia zaisťuje, že vidíte všetky detaily v zasadacej miestnosti.
6. Kompatibilné s Mac a PC. Požiadavky na systém: Windows 7, 8.1 alebo 10, Mac OS x 10,7 alebo vyšší.

Všetky - v - jednom konferenčnom systéme
Tenveo All - v - Jedno video a zvukový konferenčný systém pre stredné až veľké miestnosti.
Dostupný zväzok je dodávaný s HD 12X Zoom a 4K fotoaparát, 360 -stupňový hlasový hlasový hlas s 9 metrov hlasový výber - UP RADIUS.
Video rozhrania HDMI a DP
S rozhraním HDMI by kamera 4K 12x Zoom PTZ kamera tohto systému video konferencie mohla priniesť oveľa jasný obraz a nízku latenciu.


Naša služba:
Výroba OEM- Spoľahlivé služby výroby originálnych zariadení.
Zmluvná výroba- Špecializácia v audiovizuálnych produktoch Top -.
Iso - certifikované továreň- Dodržiavanie medzinárodných štandardov kvality.
Nízka MOQ (minimálne množstvo objednávky)- Flexibilná výroba s prísnou kontrolou kvality.
Konkurencieschopné ceny- Cena - Efektívne riešenia pre veľkú výrobu mierky-.
| Číslo modelu | Tevo - va512group - ex |
| Obrazový senzor fotoaparátu PTZ | 1/2,8 "Sony CMOS |
Efektívny pixel | 8,29 MP |
| Šošovka | f =3.9 mm-46,8 mm |
| Otvor | F1.6-2.8 |
| Formát videa | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontálny uhol | 70,82 stupňa (W) -6,48 stupňa (T) |
| Zameranie | Auto/príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto/príručka |
| Video | HDMI, DP |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolný protokol | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Prenosová sadzba | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotácia panvice | >± 175 stupňov, -90 stupňov -+90 Stupeň |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0.1 -80 Stupel /Sec |
| Rýchlosť náklonu | 0,1-60 stupňov /s |
| Predvolené číslo | 255 predvoľby od spoločnosti Pelco - d, 32 predvolieb od Pelco - p, 7 predvoľby podľa Visca (10 predvolieb od diaľkového radiča) |
| Zrušenie akustickej ozveny (AEC) telefónu reproduktorov | > 65db |
| Reakcia na hlasnosenie hlasu | 135Hz-20Hz |
| Poheat o pickupe s reproduktorovými telefónmi s 2 rozširujúcimi mikrofónmi | 9 metrov |
| Rozhrania náboja | DP*2; Napájacie rozhranie*1; USB typ - c*1 |
| Káble náboja | 3M USB kábel*1, 5m DP kábel*2 |
| Prevádzkové systémy | Windows 7 alebo viac; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) Kompatibilné s priblížením, MS tímami, Skype a atď. |
| Rozmer (w*h*d) | Fotoaparát: 171,6*192,6*171,6 mm; Hlasový telefón: φ 180 mm*37,4 mm; Hub: 98*98*20 m |
Populárne Tagy: Konferenčný systém kancelárskych zariadení 4K 12x Optický priblíženie Optics PTZ PTZ Camera a 9 metrov hlasový pick UP Range Replikácie, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne









