4K 12x Optický priblíženie s videokamerou konferencie USB3.0 PTZ
Č.
Hlavná funkcia
USB3.0, HDMI, Typ - C, Ethernet PTZ Camera s 12x optickým zoomom
8,29MP, 16: 9
78,58 stupňa široký uhol
Formát videa yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg
Formát kompresie videa H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12
Network Protocol RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podpora Visca nad IP
Podpora Visca/Pelco - D/Pelco - p;
Rs232 (vstup a výstup), rs485, typ - c (uvc1.1)
Kompatibilné s akýmkoľvek softvérovým aplikáciám pre video konferencie a cloudovými službami
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
USB3.0 PTZ Konferenčná kamera Video 12x Zoom 4K PTZ Camera s funkciou AI automatické sledovanie
- Aplikujte Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS a Tamron Lens ponúka široký 78,58 stupňov FOV a podporujte 12x optické priblíženie {+ 18 x digitálny zoom. Vysoký SNR senzoru CMOS a 2D & 3D digitálne redukcie hluku pracuje v 0,5 Lux Liw Light Well.
- Ako fotoaparát PTZ podporuje rotáciu Pan/Tilt (± 175 stupňov, - 90 stupňov -+90). Má viac spôsobov ovládania, napríklad v zahrnutí diaľkového ovládača IR, visca/pelco-}} d/Pelco - p; RS232 (vstup a výstup), RS485, Typ-C (UVC1.1).
Je fotoaparát s fotoaparátom a videom konferencie s plným HD profesionálnym vysielaním, môže súčasne výstup max. RTMP, ONVIF, GB28181;






Tevo - vl12u - ai USB3.0 / hdmi / ip ptz fotoaparát
| Názov položky | USB3.0 /HDMI PTZ Camera s 12x priblížením |
| Č. | Tevo - vl12u - ai |
| Snímač obrazu | Sony imx 415 1/2,8 "cmos |
| Efektívne pixely | 8,29MP, 16: 9 |
| Šošovka | f =3.9-46.8 mm |
| Otvor | F1.6 ~ F9.6 |
| Formát videa | HDMI (4 kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@50/50/25fps) |
| USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps | |
| Yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) | |
| Optický priblíženie | 12x priblíženie |
| Horizontálny uhol | 70,82 stupňa (W) -6,48 stupňa (T) |
| Zver | 47,72 stupňov (W) -73,66 stupňa (T) |
| Uhýka | 78,58 stupňov (W) -7,42 stupňa (t) |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| I / O rozhranie | |
| Video | Hdmi, typ - c, ethernet |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 |
| Lana | 10 m/100 m adaptívny ethernet port, podpora Poe IEEE802.3af |
| Protokol siete | RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podpora Visca nad IP |
| Kontrolný protokol | Visca/Pelco - D/Pelco - p; |
| Ovládacie rozhranie | Rs232 (vstup a výstup), rs485, typ - c (uvc1.1) |
| Parameter PTZ | |
| Rotácia panvice | ± 175 stupňov, -90 stupňov -+90 stupňa |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0.1 -80 Stupel /Sec |
| Rýchlosť náklonu | 0,1-60 stupňov /s |
| Predvolené číslo | 255 predvolení od Pelco - d, 32 predvoľby od Pelco - p, 7 predvolieb od Visca (10 predvolieb od diaľkového radiča) |
| Všeobecný parameter | |
| Prevádzkové systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžaduje podporu UVC.) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 1,0a (max.) |
| Spotreba energie | 13W (max.) |
| Ukladanie teploty | -10 Stupeň -+60 Stupeň |
| Vlhkosť | 20%-90% |
| Pracovná teplota | -10 Stupeň -+50 Stupeň |
| Pracujúca vlhkosť | 20%-80% |
| Rozmer (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm / 260*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| N.W. / G.W | 1,43 kg/2,096 kg |
| Príslušenstvo | 1xcamera; 1xusb kábel; adaptér 1xpower; Mount 1xwall; 1xManual |
| Záruka MFG | 3 roky diely a práca |
Populárne Tagy: 4K 12x Optický priblíženie s videokamerou konferencie USB3.0 PTZ, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne













