Webová kamera USB 4K so vstavaným mikrofónom
Model: TEVO-VA4K
2,2 mm širokouhlý objektív
Kompaktný dizajn typu všetko v jednom
Plug & Play USB pripojenie
1/2,3 CMOS snímač (SONY IMX377)
11,10 megapixelov
Ai Auto Framing v rozlíšení 2K, sledujte a sústreďte sa na reproduktor
Kvalita obrazu 4K (3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920*1080)
Vstavaný 1 všesmerový mikrofón a 1 reproduktor
124 stupňov široké zorné pole bez skreslenia
Kompatibilné s akoukoľvek softvérovou aplikáciou pre videokonferencie a cloudovou službou
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Webová kamera Tenveo VA4K 11MP 4KAi Auto Framing v rozlíšení 2K 124° FOV USB Type-C s mikrofónom a reproduktorom Živé vysielanie Videohovory Konferencia PC Web












Tenveo VA4K je konferenčná kamera určená do miestností Hudle a malých konferenčných miestností. S 1/2,3 CMOS snímačom (SONY IMX377), 2,2 mm objektívom, 124-stupňovým ultra širokým zorným poľom, VA4K robí každého v konferenčnej miestnosti jasne viditeľným. Optická šošovka 4K UHD prináša mimoriadnu kvalitu videa na zlepšenie spolupráce tvárou v tvár. Integrovaný zvuk je optimalizovaný pre malé priestory a poskytuje výnimočný zvukový zážitok. Omni smerový mikrofón a reproduktor pomáhajú zabezpečiť zvuk tak skvelý, ako vyzerajú. S kompaktným dizajnom typu všetko v jednom, USB plug and play a jednoducho funguje s akoukoľvek softvérovou aplikáciou pre videokonferencie a cloudovými službami.
| Model | TEVO-VA4k |
| Meno | Audio a video všetko v jednej webovej kamere |
| Obrazový snímač | 1/2,3 CMOS snímač (SONY IMX377) |
| Objektív | 2,2 mm široký pozorovací uhol |
| Efektívny pixel | 11,10 megapixelov |
| Zoom | Pevné zaostrenie |
| Rozhranie | Micro USB2.0 |
| Formát kompresie videa | MJPEG, YUV |
| Rozlíšenie | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Zorné pole | Uhlopriečka: 124 stupňov, Horizontálne: 112 stupňov, Vertikálne: 82 stupňov |
| Minimálne osvetlenie | 350 Lux |
| Napájanie | USB napájanie, 5V, 70mA |
| Mikrofón | Vstavané 2 všesmerové mikrofóny |
| Hovorca | Vstavané 2 reproduktory |
| MOD | 50 cm |
| Vyváženie bielej | Auto |
| FPS | Maximálne 30 snímok za sekundu (MJPG) |
| Dĺžka kábla | 3m |
| Podporný systém | Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilný softvér | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Prejsť na stretnutie atď. |
| Príslušenstvo | USB kábel, návod na použitie |
| Spotreba energie | 2w |
| Frekvencia reproduktorov | 20 Hz-20kHz |
| Impedancia | 4Ω |
| Maximálny výkon | 85 dB |
| Smer mikrofónu | Všesmerový |
| Citlivosť | -33dBFS |
| Frekvencia mikrofónu | 20 Hz-20kHz |
| Rozsah snímania (rádiá) | 3m |
| Veľkosť produktu | 262 (Š) x 85,5 (H) x 110 (V) mm |
| Hmotnosť produktu | 0.33 g |
Populárne Tagy: usb 4k webkamera so vstavaným mikrofónom, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

Plužba a prehrávanie reproduktorového telefónu pre v...
-

20x optický zoom ptz 1080i výrobcov
-

Videokonferenčná kamera s automatickým zaostrovaním
-

Tevo - vhd12u a tevo - M3b HDMI USB Camera 12x Zoom ...
-

Videokamera PTZ s 20-násobným optickým zoomom na živ...
-

Webová kamera TEVO-VA300B všetko v jednom EPTZ Konfe...





