
Omnirectional Conference SpeakerPhone s 2 mikrofónmi pre obchodnú konferenciu
Model: tevo - na200Ex
10M Radios Daisy Reacreer Folle
Rozhranie USB
98 DB Reproduktor
8 mikrofón, 2 reproduktory
Adaptívne zrušenie ozveny
Adaptívne sledovanie ľudského hlasu
Všemodený mikrofón s vysokou citlivosťou
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Profesionálny hlasový telefón 360 stupňov hlasu - UP USB Microfón 10M tevo - na200Ex

Daisy Chain/Použitie samotné ideálne pre priestor na stretnutie - Tevo - NA200EX reproduktorový telefón obsahuje funkcie reťazca Daisy, kaskádové 1 konferenčné reproduktory výrazne rozširujú váš efektívny priestor na stretnutia a dodávajú vynikajúci zvuk pre konferenciu o spolupráci. Je to nová aktualizácia založená na M2 vzhľadom na potreby našich zákazníkov. Najlepšie na tom je, že môžete nielen vziať NA 200 + NA200 na väčšie stretnutie a nechať viac účastníkov zúčastniť sa konferenčného hovoru, ale použiť samostatne pre 2 malé miestnosti ako dva reproduktory M2.
AI Voice Algorithm & Auto - Úprava techniky snímača - Skype SpeakerPhone Applops Applops AI - Algoritmus hlasu založený na eliminácii hluku podľa environmentálnej dynamiky, efektívne potláča echo, takže na filtrovanie hluku v otvorenom prostredí, ktoré vás končí pomocou SuperB Immersive Sound. Medzitým je reproduktor NA200EX vybavený vysokým - poľa digitálneho mikrofónu citlivosti, ktoré dokáže identifikovať vzdialenosť zdroja zvuku, automaticky upraviť zvukovú hlasitosť na realizáciu self - vyváženia hlasitosti.
Full - Duplex Audio & 360 stupňov MICS Array NA200EX reproduktorový telefón podporuje Dual Talk. Pomôžete vám usporiadať konferenciu o viacerých - kdekoľvek bez obáv z diaľkových blokov vašej zjednotenej komunikácie s vašimi obchodnými partnermi, aby ste dosiahli úspešný hovor. NA200EX reproduktorový telefón vybavený 8 vysokými - citlivosťou MEMS Digital Omnirectional MIC, aby sa zabezpečilo, že každý je počuť počas telekonferencie, ktorá sa líši od tradičného singla - Dizajn mikrofónu, dosiahnutie true 360 stupňov vyberte {{}} hore.
Vysoká kompatibilita a viacero pripojení NA200EX Prenosný telefón s reproduktormi je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, softvérom/aplikáciami. Bez ohľadu na to, že používate Window7/8/10, Mac OS, Android alebo iOS, konferenčný reproduktor sa dá ľahko pripojiť. Telefón reproduktorov NA200EX tiež podporuje bežne používané softhone, ako je Zoom, Skype for Business, Webex, Hangout a Et.
Dizajn indikátora LED a prenosná veľkosť s puzdrom s lúčom - Tvorba technológie, NA200EX Presne identifikuje pozíciu ľudí, ktorí hovoria, a označujú hlasy v rôznych uhloch prostredníctvom LED svetla. Viac, Ring Light vám jasne povie stav, výkon a stav pripojenia série NA200. Vzhľadom na vyvinenie podnikateľov, konferenčný hlas konferencie NA200EX prichádza s ochranným prípadom, aby ho ľahko prenášal! Stačí priniesť reproduktorový telefón NA200EX do kancelárie/ domov alebo pri cestovaní!

Profesionálny bezdrôtový hlas reproduktorov 360 stupňov hlasu - UP USB Cena a špecifikácia mikrofónu, ako je nižšie:


Môže Daisy Chain 1 PCS expanzných reproduktorov (pomocou kábla RJ45) a zväčšiť vzdialenosť snímania GE do 10 metrov.
Phone s rozširujúcim sa hlasom je pre možnosť.

1. Dodanie:
Pre vzorové objednávky máme na sklade výrobky; V ten istý deň, keď dostaneme objednávku;
Pri objednávke sa odoslame do 3 až 7 pracovných dní;
2.Pacing:
Penové balenie vo vnútri; Štandardné balenie kartónu vonku.

Informácie

Kontaktujte nás, ak máte záujem o profesionálny telefón s 360 stupňami hlasu - UP USB Cena mikrofónu 10m
Technické špecifikácie tevo - NA200EXaudio konferencia:
| Model | Tevo - na200Ex |
| Konferenčná miestnosť | 5 m (16,4 stôp) + |
| Sortiment | 5+5 metrov |
| Frekvenčná odozva mikrofónom | 100 Hz-22 kHz |
| Postavený - v mikrofóne | 4 |
| Bluetooth | Nie |
| Maximálny výstup | 85db |
| Frekvenčná odozva reproduktorov: | 100 Hz-22 kHz |
| Úplný duplex | √ |
| Potlačenie hluku | √ |
| Automatické ovládanie zisku | √ |
| Napájanie: | AC100 ~ 240V, 50-60 Hz, 12W |
| Pracovná teplota | 0 stupňov -50 stupňov (prevádzkový stav) |
| Vlhkosť | 20%-85% |
| Podpora OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Príslušenstvo | 1x konferenčný reproduktorový telefón; 1x záručná karta |
| Rozhranie | 1x typ - b rozhrania; 1x sieťové rozhranie RJ45; 1x rozhranie riadku v/linke |
| Napájanie | Napájanie USB (5V/500MA), postavené - v 5200 mAh lítiovej batérii; |
Populárne Tagy: Omnirectional Conference Speaker Phone s 2 mikrofónmi pre obchodnú konferenciu, Čínu, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

Konferenčná kamera s automatickým priblížením 20x pl...
-

Bezdrôtové reproduktory Daisy Chain USB Konferenčná ...
-

Tevo - VHD4K Automatické sledovanie kamery
-

4mm objektív USB 2 s pevným ohniskom.{2}} Rozhranie ...
-

USB2.0 HD 360 stupňov PTZ kamera na stretnutie s vid...
-

10X kamera s optickým zoomom a USB 2.0 Plug and Play...

