20x Optický priblíženie FHD Church Camera s HDMI USB
Model č .:Tevo {1plepleVl20h
* 1/2,8
* 1080p@60fps
* 20x Optický priblíženie so 60 stupňom FOV
* USB HDMI Video výstupy
* RS232/RS485 pre ovládač Joystick
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo Vloop 20x Optický priblíženie FHD Church Camera PTZ Streamovacia kamera s HDMI USB


Kameru kostola zachytáva každú mamičku v ohromujúcej Clarity 1080p 60 snímok / s.

TenKostolová kameraS videom USB3.0 HDMI, ľahko použiteľné. a s portami RS232/RS485, ľahké pre diaľkové ovládanie


Univerzálna kompatibilita

Podporujte umiestnenie stolných počítačov, stropný držiak, nástenný držiak a držiak na statív (reverzná namontovateľná)


| Č. | Tevo - vl20h |
| Snímač obrazu | 1/2,8''sony CMOS |
| Efektívne pixely | 2,38 mega pixel |
| Formát videa | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optický priblíženie | 20x optický priblíženie |
| Šošovka | F1.8-3.9 |
| Otvor | f =5.9-94.4 mm |
| Horizontálny uhol | 52,1 stupňa (W) -3,4 stupňa (T) |
| Vertikálny uhol | 29,3 stupňa (W) -1,9 stupňa (T) |
| Uhýka | 59,8 stupňa (W) -3,9 stupňa (T) |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Snr | >50 dB |
| Zameranie | Auto / príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto / príručka |
| Video | HDMI, USB3.0 C |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolný protokol | Visca/pelco - d/pelco - p; Prenosová sadzba: 38400/9600/4800/2400 |
| Ovládacie rozhranie | RS232 (iba vstup), RS485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Rotácia panvice | ± 175 stupňov, -90 stupňov -+90 stupňa |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0.1 -80 Stupel /Sec |
| Rýchlosť náklonu | 0.1 -60 Stupel /Sec |
| Predvolené číslo | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Prevádzkové systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 2,0a (max.) |
| Spotreba energie | 13W (max.) |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Pracovná teplota | 0 až 40 stupňov |
| Pracujúca vlhkosť | 20% -80% RH |
| Rozmer (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197 mm (pred/ po zabalení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (sieťová/ hrubá hmotnosť) |
| Príslušenstvo | 1 x fotoaparát; 1 x USB kábel; 1 x napájací adaptér; 1x diaľkové ovládanie IR; 1 x nástenná držiak; 1 x Manuál |
| Záruka MFG | 3 roky štandardná záruka na diely a pracovná záruka |
Populárne Tagy: 20x Optický priblíženie FHD Cirkevná kamera s USB, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne








