20x Optický priblíženie FHD Live Streaming Camera Poe NDI podporované
Model č .:tevo-vl20n ndi
* 20x Optický zoom* FHD 1080P Kvalita obrázka, široký pohľad* Sony IMX 327 1/2,8 "CMOS Sensor, 2,07 Mega Pixel* HDMI USB, RJ45 Video Output (podporuje sa poe a IP, PELO, PELO, a Protokol protokolu Pelco-D* Network Protocol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, multicast atď.* Podporné umiestnenie stolového počítača, stropný držiak na strop, MONT WALLOD a TRECOD MONTABLE) MONTABLE)* Podporte Poe/NDI: Môže si napájať, kontrolovať a ukázať jeden etheretový káb.
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
20x Optický priblíženie a uhol širokého pohľadu 61 stupňov
Umožňuje ľahko uspokojiť potreby stredných až veľkých konferenčných miestností. Aj keď sa priblížite, aby ste preskúmali detaily, obraz je videný očami bez skreslenia.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI a USB 3. 0 port je k dispozícii na pripojenie k televízii/monitorovi, formát kompresie videa: H.264, H.265, MJPG, YUY2, robí video konferenciu plynulejšou a jasnejšou.

NDI HX Transport Protocol podporovaný
NDI (rozhranie sieťového zariadenia) umožňuje video zariadeniam zdieľať vysoko kvalitné, nízko-latenčné video a zvukové toky v miestnej sieti (LAN) .CAN Power, Ovládanie, nastavenie a ukážku videa na jednom ethernetovom kábli.

Univerzálna kompatibilita
Kompatibilné s Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (Teams), Voovmeeting, Cisco Webex a iným konferenčným softvérom.

| Č. | Tevo-vl20n |
| Snímač obrazu | Sony imx 327 1/2,8 "cmos |
| Efektívne pixely | 2,07MP |
| Formát videa | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Optický priblíženie | 20x optický priblíženie |
| Šošovka | F1.6-3.5 |
| Otvor | f =5. 5-110 mm |
| Uhýka | 61 stupňov (w) -3. 64 stupňov (t) |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Snr | >50 dB |
| Zameranie | Auto / príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto / príručka |
| Video | Hdmi, USB3. 0 c, rj45 |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lana | 10m/100m adaptačný ethernetový port; Podpora Poe IEEE802.3af |
| Protokol siete | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podpora Visca nad IP |
| Kontrolný protokol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Prenosová sadzba: 38400/9600/4800/2400 |
| Ovládacie rozhranie | RS232 (iba vstup), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Rotácia panvice | ± 175 stupňov, -90 Stupeň -+90 |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0. 1 -80 stupeň /sec |
| Rýchlosť náklonu | 0. 1 -60 stupeň /sec |
| Predvolené číslo | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Prevádzkové systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 2. 0 a (max.) |
| Spotreba energie | 13W (max.) |
| Ukladanie teploty | -20 Stupeň na 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Pracovná teplota | 0 Stupeň na 40 stupňov |
| Pracujúca vlhkosť | 20% -80% RH |
| Dimenzia (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197 mm (pred/ po zabalení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (sieťová/ hrubá hmotnosť) |
| Príslušenstvo | 1 x fotoaparát; 1 x USB kábel; 1 x napájací adaptér; 1x diaľkové ovládanie IR; 1 x nástenná držiak; 1 x Manuál |
| Záruka MFG | 3 roky štandardná záruka na diely a pracovná záruka |
Populárne Tagy: 20x Optický zoom FHD Live Streaming Camera Poe NDI Supported, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne










