20x Optický priblíženie živé vysielanie IP kamery
Model: tevo - vhd620a
20x optický priblíženie
3G - SDI, HDMI, USB, IP Video Output
Podporovaný Poe
RS-232, RS-422, RS-485, IR diaľkové ovládanie
PAN: 0-360 TILT TILT: -90 stupňa ~ 90 stupňov
1/2,8 palca vysoká kvalita, snímač CMOS 2,07 MP
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku

TENVEO AI AUTO Sledovanie 3G - SDI/HDMI/USB3.0/LAN POE 20X OPTICKÝ ZÍSKA +8 x DIGITÁLNE ZOOM FHD 1080P 60FPS PTZ fotoaparát PTZje ideálnou voľbou na zachytenie a streamovanie bohoslužieb, bohoslužieb, vládnych aktivít, konferencií, živých koncertov, spustenia produktov, streamovania štúdia a živých vysielaní.

Hlavné vlastnosti:
* 1/2,8''Sony CMOS, 2,07 mega pixel, krištáľovo čisté HD1080p@60fps Video Kvalita,
* Smart Auto - sledovanie a automatické rámovanie
* Pokročilá technológia redukcie šumu 2D/3D
* Simultánne 3G - SDI, HDMI, USB, IP streamovanie videa, ľahko pre profesionálnu produkciu videa
* Protokol viacerých riadiacich protokolov a sieťový protokol
* Podporný stropný držiak, nástenná držiak a držiak na statív (reverzná namontovateľná)

Ľahké predvolené nastavenie
Presuňte sa do predvolených polohy (10 predvolieb prostredníctvom diaľkového ovládača IR, 255 cez Pelco, 64 cez Visca), aby ste zatvorili - hore sekvenciu. Poskytnite rozhranie RS485 a RS232 pre riadenie klávesnice.

Univerzálna kompatibilita
Pracuje s väčšinou video konferencií a softvéru na živé vysielanie, ako sú Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco a Bluejeans, atď.

Metóda inej kontroly
Súčasné USB, HDMI, 3G - SDI a RJ45 Video výstupy. RS232/RS485/IR diaľkový ovládač s viacerými ovládacími a sieťovými protokolmi.

Viacnásobná inštalácia
Podporujte stolné počítače, stropný držiak, držiak na stenu a držiak statívu (reverzná namontovateľná).

| Č. | Tevo - vhd620a |
| Snímač | 1/2.8'' |
| Efektívne pixely | 2,07MP |
| Video signály | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Priblíženie | 20x optický priblíženie |
| Šošovka | f =4.6 mm ~ 92 mm |
| Otvor | F1.8 ~ F3.6 |
| Horizontálny uhol | 62,3 stupňa ~ 3,46 stupňa |
| Vertikálny uhol | 36,1 stupňa ~ 1,92 stupňa |
| Uhýka | 69,5 stupňa ~ 3,86 stupňa |
| Digitálny zoom | 8X |
| Video výstup | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalizačný štandard | NTSC/PAL |
| Ovládacie rozhranie | RS232, RS485, USB, sieť |
| Uzávierka | 1/30s ~ 1/10000s |
| Vyváženie bielej farby | Auto, vnútorné, vonkajšie, jeden push, manuálne, var |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia digitálneho šumu 2D a 3D |
| Prenosová sadzba | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolný protokol | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Minimálne osvetlenie | 0,5 lux @ (f1,8, agc on) |
| Snr | Väčšie alebo rovné 50 dB |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 180 stupňov (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /S-80 stupňov |
| H & V Flip | Podporovať |
| Zmraziť | Podporovať |
| Poe | Podporovať |
| Počet predvolených | 255 |
| Presnosť | 0,1 stupňa |
| Funkcie IPC | |
| Formát kódovania videa | H.264/H.265/mjpg |
| Videohra | Hlavný tok, sub stream |
| Rozlíšenie hlavného toku | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 atď. |
| Rozlíšenie | 1280x720, 1024x576, 720 x 480, 720 x 408 atď. |
| Bitová rýchlosť | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Typ bitovej rýchlosti | Variabilná sadzba, fixná sadzba |
| Rám | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresia zvuku | AAC |
| Audio rýchlosť | 96 kbps, 128 kbps, 256 kbps |
| Protokol siete | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atď. |
| Vstupné/výstupné rozhranie | |
| HD výstup | 1xHdmi 1x3g - sdi: bnc typ, 800MVP - p, 75Ω, spolu s štandardom SMPTE 424M |
| Lana | 1xrj45: 10m/100m Ethernet rozhranie, PoE (802.3af) |
| Zvukové rozhranie | 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, riadok v 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, line out |
| USB | 1xusb3.0: Ženka typu B |
| Komunikačné rozhranie | 1xrs232 in: 8pin min din, maximálna vzdialenosť: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 Out: 8pin Min Din, maximálna vzdialenosť: 30 m, protokol: iba sieť visca 1xrs485: 2pin port Phoenix, maximálna vzdialenosť: 1200 m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Všeobecná špecifikácia | |
| Napájanie | DC 12V/2A |
| Spotreba energie | 12W |
| Veľkosť produktu | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,37 kg / 2,45 kg (čistá / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: 20x Optický priblíženie živého vysielania IP kamery, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne










