Konferenčné vybavenie HDMI Video PTZ Camera 10x Optický priblíženie
Model: TEVO-VHD10U
* 10x optický priblíženie
* 63 stupňov diagonálny uhol
* 1/2,8'''Sony CMOS senzor, 2,38 mega pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB Video výstupy
* Presný, hladký a tichý pohyb PTZ (PAN: 350 stupňov, naklonenie: 180 stupňov)
* 2d a 3d nr
* Predvoľba: 10 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
* Podpora Visca, Pelco-P a Pelco-D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Diaľkové ovládanie
* Podporte umiestnenie pracovnej plochy, stropný držiak, držiak na stenu a montáž statívu (reverzná namontovateľná)
* Kompatibilný s väčšinou popredných video konferenčných softvéru a platformy
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Konferenčné vybavenie Tenveo - USB3. 0/HDMI 10X Optický zoom FHD 1080p 60fps PTZ Conference Camera Camera

Inovujte svoje skúsenosti s virtuálnou spoluprácou sTenveo USB3. 0/HDMI 10X Optický zväčšenie FHD 1080p 60fps PTZ Conference COMERAMON.Profesionálne riešenie na zachytenie ohromujúcich vizuálov počas videokonferencií, skupinových tréningov, vzdelávacích stretnutí.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 TENVEO VHD10UPRO CAMERA používa senzor CMOS, ktorý poskytuje 1080p FHD 60fps TRUE Image a môže celý obraz hladko zobrazovať pomocou širokého pohľadu uhlového objektívu. S rýchlym a presným automatickým zameraním môžete voľne priblížiť akékoľvek podrobnosti, ktoré chcete predstaviť. Nepochybne nie je pochýb o tom, že konferenčný systém má najlepší výkon pre malé konferenčné priblíženie.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 TENVEO PTZ kamera je možné ovládať na diaľku, aby sa otáčalo 350 stupňov (± 175 stupňov) horizontálne a 180 stupňov (± 90 stupňov) vertikálne presným, hladkým a tichým spôsobom. Podporuje tiež 10 nastavení predvolieb prostredníctvom diaľkového ovládača IR a je k dispozícii na nastavenie až 255 predvoľieb prostredníctvom rozhraní RS232 a RS485 pre profesionálnu kontrolu. Pohodlný spôsob by mohol rýchlo ovládať panvicu PTZ fotoaparátu, naklonenie, priblíženie a presunúť sa do predvolenej polohy pre detailnú sekvenciu.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conferencing Camera podporuje výstupné kanály videa vrátane USB3. 0 a HDMI. Bezproblémovo sa pripojte k populárnym platformám videokonferencií, ako sú Skype, Zoom, Obs a YouTube prostredníctvom USB3. 0 alebo HDMI. Medzitým dokáže súčasne výstup maximálne 1080p@60fps z HDMI Live Streaming (MJPG/H.264/H.265). Je to perfektné riešenie pre online stretnutia s malými alebo strednými skupinami.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ fotoaparát môže byť kompatibilný so súčasným populárnym softvérom na video/stretnutia vrátane Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, tímov, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet a tak ďalej. Podporuje Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android alebo vyššiu. Streamovacia kamera sa tiež široko používa pri videohovoroch, video konferenciách, online kurzoch, kostolových živých vysielaniach, prednášky na vysokej škole, tele-medicíny, vzdialeného školenia, vzdialených rozhovorov, dištančného vzdelávania atď.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Webka konferencie podporuje pracovnú plochu, monitor, statív, upevnenie steny alebo stropu (vrátane nástenných a montážnych skrutiek).

| Č. | Tevo-vhd10u |
| Snímač | 1/2,8''sony CMOS |
| Efektívne pixely | 2,38 mega pixel |
| Video signály | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Priblíženie | 10x optický priblíženie |
| Šošovka | f =5. 76-46. 09 mm |
| Otvor | F1.8-2.6 |
| Horizontálny uhol | 54,7 stupňa (w) -6. 8 stupňov (t) |
| Vertikálny uhol | 30,8 stupňa (w) -3. 8 stupňov (t) |
| Uhýka | 62,8 stupňa (w) -7. 8 stupňov (t) |
| Video výstup | USB 3. 0, hdmi |
| Formát kódovania videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Rozlíšenie videa | 1080p (1920 *1080) atď. |
| Signalizačný štandard | NTSC/PAL |
| Predvolená pozícia | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Ovládacie rozhranie | Rs -232 (iba vstup), rs -485, USB |
| Uzávierka | 1/30 -1/10000s, automatické |
| Prenosová sadzba | 2400/4800/9600/38400 bps |
| Kontrolný protokol | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Minimálne osvetlenie | 0. 1Lux |
| Snr | Väčšie alebo rovné 50 dB |
| Horizontálna rotácia | 35 0 Stupeň (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /s -100 stupeň /s |
| Vertikálna rotácia | 18 0 Stupeň (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /s -80 Stupeň s |
| Napájanie | DC 12V/2A |
| Spotreba energie | 12W |
| Pracovná teplota | 0 Stupeň na 40 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -80% RH |
| Ukladanie teploty | -20 Stupeň na 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Veľkosť produktu | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,37 kg / 2,45 kg (sieťová / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: Konferenčné vybavenie HDMI Video PTZ Camera 10x Optický priblíženie, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne













