HD Video konferenčná kamera pre malé konferenčné miestnosti fotoaparát
Model: tevo - vhd3u
* 3x optický priblíženie
* 114 stupňov široký vievový uhol
* 1/2,8'''Sony CMOS senzor, 2,38 mega pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB Video výstupy
* Presný, hladký a tichý pohyb PTZ (PAN: 350 stupňov, naklonenie: 180 stupňov)
* 2d a 3d nr
* Predvoľba: 10 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
* Podpora Visca, Pelco - P a Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Diaľkové ovládanie
* Podporte umiestnenie pracovnej plochy, stropný držiak, držiak na stenu a montáž statívu (reverzná namontovateľná)
* Kompatibilný s väčšinou popredných video konferenčných softvéru a platformy
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo FHD Video Conference Camera s malými konferenčnými miestnosťami fotoaparát
- USB3.0/hdmi/1080p 60fps/3x Optický zoom/široký fov

Inovujte svoje skúsenosti s virtuálnou spoluprácou sTenveo USB3.0/HDMI 3x Optický priblíženie FHD Video COMERA CAMERA MALÉHO ZARIADENIA KAMERA.Konečné riešenie zachytenia ohromujúcich vizuálov počas videokonferencií, skupinových tréningov, vzdelávacích stretnutí.
【𝟑𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 TENVEO VHD3UPRO CAMERA používa senzor CMOS, ktorý dodáva 1080p FHD 60fps TRUE Image a môže celý obraz hladko zobrazovať so širokým uhlom objektívom. S rýchlym a presným automatickým zameraním môžete voľne priblížiť akékoľvek podrobnosti, ktoré chcete predstaviť. Nepochybne nie je pochýb o tom, že konferenčný systém má najlepší výkon pre malé konferenčné priblíženie.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 TENVEO PTZ kamera je možné ovládať na diaľku, aby sa otáčalo 350 stupňov (± 175 stupňov) horizontálne a 180 stupňov (± 90 stupňov) vertikálne presným, hladkým a tichým spôsobom. Podporuje tiež 10 nastavení predvolieb prostredníctvom diaľkového ovládača IR a je k dispozícii na nastavenie až 255 predvoľieb prostredníctvom rozhraní RS232 a RS485 pre profesionálnu kontrolu. Pohodlný spôsob by mohol rýchlo ovládať panvicu fotoaparátu PTZ, naklonenie, priblíženie a presunúť do predvolenej polohy pre Close - hore.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 TENVEO VIDEO COMERAPRING COMAACE podporuje výstupné kanály videa vrátane USB3.0 a HDMI. Bezproblémovo sa pripojte k populárnym platformám videokonferencií, ako sú Skype, Zoom, Obs a YouTube prostredníctvom USB3.0 alebo HDMI. Medzitým dokáže súčasne výstup maximálne 1080p@60fps z HDMI Live Streaming (MJPG/H.264/H.265). Je to perfektné riešenie pre online stretnutia s malými alebo strednými skupinami.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ fotoaparát môže byť kompatibilný so súčasným populárnym softvérom na video/stretnutia vrátane Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, tímov, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet a tak ďalej. Podporuje Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android alebo vyššiu. Streamovacia kamera sa tiež široko používa pri videohovoroch, video konferenciách, online kurzoch, kostolových živých vysielaniach, prednášky na vysokej škole, Tele -, diaľkové školenie, vzdialené rozhovory, dištančné vzdelávanie atď.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Webka konferencie podporuje pracovnú plochu, monitor, statív, upevnenie steny alebo stropu (vrátane nástenných a montážnych skrutiek).

| Č. | Tevo - vhd3u |
| Snímač | 1/2,8''sony CMOS |
| Efektívne pixely | 2,38 mega pixel |
| Video signály | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Priblíženie | 3x optický priblíženie |
| Šošovka | f =2.38-7 mm |
| Otvor | F1.96-3.64 |
| Horizontálny uhol | 103,69 stupňov (W) -42,12 stupňa (T) |
| Vertikálny uhol | 67,14 stupňov (W) -24,87 stupňa (T) |
| Uhýka | 113,91 stupňov (W) -47,55 stupňa (T) |
| Video výstup | USB 3.0, HDMI |
| Formát kódovania videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Rozlíšenie videa | 1080p (1920 *1080) atď. |
| Signalizačný štandard | NTSC/PAL |
| Predvolená pozícia | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Ovládacie rozhranie | RS-232 (iba vstup), RS-485, USB |
| Uzávierka | 1/30S-1/10000s, auto |
| Prenosová sadzba | 2400/4800/9600/38400 bps |
| Kontrolný protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - p (RS-232, RS-485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Minimálne osvetlenie | 0,1 lixtu |
| Snr | Väčšie alebo rovné 50 dB |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 180 stupňov (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /S-80 stupňov |
| Napájanie | DC 12V/2A |
| Spotreba energie | 12W |
| Pracovná teplota | 0 až 40 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -80% RH |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Veľkosť produktu | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,37 kg / 2,45 kg (sieťová / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: Video konferencia HD Video konferencia Malú konferenčnú kameru, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne












