PTZ živá streamovacia kamera 12x Optický priblíženie IP kamery s USB HDMI SDI RJ45
Model: tevo - vhd612a
* 12x Optický zoom, podporujte sledovanie AI Auto -
* Krištáľovo čistá kvalita obrazu HD1080p
* 1/2,8'''Sony CMOS senzor, 2,07MP Efektívne pixely
* SDI, HDMI USB, RJ45 Video Output (Support PoE & IP Streaming)
* Presný, hladký a tichý pohyb PTZ (PAN: 350 stupňov, naklonenie: 180 stupňov)
* 2d a 3D NR pre najlepšiu kvalitu videa v rôznych svetelných podmienkach
* Predvoľba: 10 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
* Podpora Visca, Pelco - P a Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Diaľkové ovládanie
* Network Protocol: NDI|HX2 (iba podpora verzie NDI), SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, multicast atď.
* Podporte umiestnenie pracovnej plochy, stropný držiak, držiak na stenu a montáž statívu (reverzná namontovateľná)
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo vylepšené SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Automatické sledovanie 12x 1080p 60fps PTZ fotoaparát

TENVEO AI AUTO Sledovanie 3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X OPTICKÝ ZOOM + 8 x DIGITÁLNE ZOOM FHD 1080P 60FPS PTZ fotoaparát PTZje ideálnou voľbou na zachytenie a streamovanie bohoslužieb, bohoslužieb, vládnych aktivít, stretnutí, živých koncertov, spustenia produktov, streamovania štúdia a živých vysielaní.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 PTZ živé vysielanie kamery】Fotoaparát živé vysielanie PTZ je vybavený 12x optickým + 8 x digitálnym objektívom so širokouhlým uhlom, ktorý dosahuje až 1080p 60fps FHD video výstup. Vybavený snímačom 1/2,8 "CMOS v kombinácii s technológiou redukcie šumu digitálneho šumu 2D a 3D a algoritmom.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Ai PTZ fotoaparát s automatickým - Sledovanie podporuje sledovanie ľudského tvaru na základe pokročilého algoritmu AI. Prostredníctvom rozpoznávania tváre môže presne určiť umiestnenie ľudí, realizovať automatické sledovanie a automatický výber rámcov. Vďaka tomu je ideálne na zachytenie živých podujatí, ako sú bohoslužby bohoslužieb, športové udalosti, živé koncerty, produkcia videa alebo veľké konferencie.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 TENVEO PTZ kamera je možné ovládať na diaľku, aby sa otáčalo 350 stupňov (± 175 stupňov) horizontálne a 180 stupňov (± 90 stupňov) vertikálne presným, hladkým a tichým spôsobom. Podporuje tiež 10 nastavení predvolieb prostredníctvom diaľkového ovládača IR a je k dispozícii na nastavenie až 255 predvolieb prostredníctvom rozhraní RS232 a RS485 pre profesionálne ovládanie. Pohodlný spôsob by mohol rýchlo ovládať panvicu fotoaparátu PTZ, naklonenie, priblíženie a presunúť do predvolenej polohy pre Close - hore.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Vybavené rozhraniami 3G - SDI, HDMI, USB3.0 a RJ45, táto kamera na živé vysielanie PTZ poskytuje flexibilitu a všestrannosť pri pripojení k rôznym zariadeniam a platformám. Podporoval Poe (802.3AF). Medzitým je možné rozhrania linky a linky a linky pripojiť k zvukovým zariadeniam, čo podporuje súčasné streamovanie zvuku a videa (zvukové zariadenie nie je zahrnuté). Vďaka tomu je kompatibilný so širokou škálou zariadení a platforiem, čo vám umožňuje uspokojiť všetky vaše potreby živého vysielania.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Kamera na živé vysielanie IP môže byť kompatibilná s aktuálnym populárnym softvérom na video/streamovanie vrátane Zoom, Skype, YouTube, WebEx, Bluejeans, Facebook, tímov, FaceTime, Hangout Google, OBS, OBS, Google Meeting and Video Production Software, ktorý podporuje NDI HX. Podporuje Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android alebo vyššiu. Streamovacia kamera sa tiež široko používa v online kurzoch, kostolnom živom vysielaní, Tele - Medicine, Studio Streaming, High - Tech konferencie, veľkých udalostí atď.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 PTZ Živé vysielanie kamery podporuje stolné počítače, statív, stenu alebo stropu (vrátane nástenných držiakov a montážnych skrutiek). A Tenveo ponúka vynikajúce po - predajná služba a služba technickej podpory celoživotnej technickej podpory (služba aktualizácie firmvéru atď.). Kontaktujte nás, ak máte akúkoľvek otázku, radi vám odpovieme do 24 hodín a určite vám poskytneme uspokojivé riešenie.
| Č. | Tevo - vhd612a ndi |
| Snímač | 1/2.8'' |
| Efektívne pixely | 2,07MP |
| Video signály | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Priblíženie | 12x optický priblíženie |
| Šošovka | f =4.2 mm ~ 50,4 mm |
| Otvor | F1.8 ~ F2.8 |
| Horizontálny uhol | 70,2 stupňa ~ 6,52 stupňa |
| Vertikálny uhol | 42,6 stupňa ~ 3,76 stupňa |
| Uhýka | 77,5 stupňa ~ 7,53 stupňa |
| Digitálny priblíženie | 8X |
| Video výstup | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalizačný štandard | NTSC/PAL |
| Ovládacie rozhranie | RS232, RS485, USB, sieť |
| Uzávierka | 1/30s ~ 1/10000s |
| Vyváženie bielej farby | Auto, vnútorné, vonkajšie, jeden push, manuálne, var |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia digitálneho šumu 2D a 3D |
| Prenosová sadzba | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolný protokol | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Minimálne osvetlenie | 0,5 lux @ (f1,8, agc on) |
| Snr | Väčšie alebo rovné 50 dB |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 180 stupňov (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /S-80 stupňov |
| H & V Flip | Podporovať |
| Zmraziť | Podporovať |
| Poe | Podporovať |
| Počet predvolených | 255 |
| Presnosť | 0,1 stupňa |
| Funkcie IPC | |
| Formát kódovania videa | H.264/H.265/mjpg |
| Videohra | Hlavný tok, sub stream |
| Rozlíšenie hlavného toku | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 atď. |
| Rozlíšenie | 1280x720, 1024x576, 720 x 480, 720 x 408 atď. |
| Bitová rýchlosť | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Typ bitovej rýchlosti | Variabilná sadzba, fixná sadzba |
| Rám | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresia zvuku | AAC |
| Audio rýchlosť | 96 kb / s, 128 kbps, 256 kb / s |
| Protokol siete | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atď. |
| Vstupné/výstupné rozhranie | |
| HD výstup | 1xHdmi 1x3g - sdi: bnc typ, 800MVP - p, 75Ω, spolu s štandardom SMPTE 424M |
| Lana | 1xrj45: 10m/100m Ethernet rozhranie, PoE (802.3af) |
| Zvukové rozhranie | 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, riadok v 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, line out |
| USB | 1xusb3.0: Ženka typu B |
| Komunikačné rozhranie | 1xrs232 in: 8pin min din, maximálna vzdialenosť: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 Out: 8pin Min Din, maximálna vzdialenosť: 30 m, protokol: iba sieť visca 1xrs485: 2pin port Phoenix, maximálna vzdialenosť: 1200 m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Všeobecná špecifikácia | |
| Napájanie | DC 12V/2A |
| Spotreba energie | 12W |
| Pracovná teplota | 0 až 40 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -80% RH |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Veľkosť produktu | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,37 kg / 2,45 kg (sieťová / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: PTZ Live Streaming Camera 12x Optický priblíženie IP kamery s USB HDMI SDI RJ45, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne










