USB HDMI rokovacia miestnosť kamera 11x optický priblíženie
Model č .:tevo-vl11h
* 1/2,8
* 1080p@60fps
* 11x Optický priblíženie so 62,8 stupňom FOV
* USB HDMI Video výstupy
* RS232/RS485 pre ovládač Joystick
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo Vloop USB3. 0/HDMI 11x Optický zoom FHD 1080p 60fps PTZ Conference Camera Camera

Fotoaparát konferenčnej zasadnutia zachytáva každú mamičku v ohromujúcej Clarity 1080p 60fps

Fotoaparát konferenčnej konferenčnej miestnosti s USB3. 0 HDMI VIDEA VIDEOPS, ľahko použiteľný. a s portami RS232/RS485, ľahké pre diaľkové ovládanie


Univerzálna kompatibilita

Podporujte umiestnenie stolných počítačov, stropný držiak, nástenný držiak a držiak na statív (reverzná namontovateľná)


| Č. | Tevo-vl11h |
| Snímač obrazu | 1/2,8''sony CMOS |
| Efektívne pixely | 2,38 mega pixel |
| Formát videa | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optický priblíženie | 10x optický priblíženie |
| Šošovka | F1.8-2.6 |
| Otvor | f =5. 76-46. 09 mm |
| Horizontálny uhol | 54,7 stupňa (w) -6. 8 stupňov (t) |
| Vertikálny uhol | 30,8 stupňa (w) -3. 8 stupňov (t) |
| Uhýka | 62,8 stupňa (w) -7. 8 stupňov (t) |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Snr | >50 dB |
| Zameranie | Auto / príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto / príručka |
| Video | Hdmi, USB3. 0 c |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolný protokol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Prenosová sadzba: 38400/9600/4800/2400 |
| Ovládacie rozhranie | RS232 (iba vstup), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Rotácia panvice | ± 175 stupňov, -90 Stupeň -+90 Stupeň |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0. 1 -80 stupeň /sec |
| Rýchlosť náklonu | 0. 1 -60 stupeň /sec |
| Predvolené číslo | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Prevádzkové systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 2. 0 a (max.) |
| Spotreba energie | 13W (max.) |
| Ukladanie teploty | -20 Stupeň na 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Pracovná teplota | 0 Stupeň na 40 stupňov |
| Pracujúca vlhkosť | 20% -80% RH |
| Dimenzia (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197 mm (pred/ po zabalení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (sieťová/ hrubá hmotnosť) |
| Príslušenstvo | 1 x fotoaparát; 1 x USB kábel; 1 x napájací adaptér; 1x diaľkové ovládanie IR; 1 x nástenná držiak; 1 x Manuál |
| Záruka MFG | 3 roky štandardné diely a pracovná záruka |
Populárne Tagy: USB HDMI zasadacia miestnosť kamera 11x Optický priblíženie, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne









