1080p30 2.1MP USB 2.0 HD PTZ Video Conference Camera (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model č.: TEVO-V1080
Video: Video
Farba: Strieborná
Dodacia lehota: 2 dní po zaplatení
Efektívne rozlíšenie: 2,1 megapixelov
Systém signálu: 1080p / 30
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
Ochranná známka: TEVO-V1080
Špecifikácia: 135 * 145 * 150
Typ: Video Conferencing Fotoaparáty
Senzor: 1 / 2,7 "Exmor CMOS
Objektív: Pevná
Zabudovaný video výstup: USB 2.0
Transport Package: Color krabice s PE penou, hrubý kartón International Štandardné balenie
Krajina pôvodu: Čína
Prehľad produktov:
TEVO-V1080 spája 1080P vysokú digitálny obrazový výstup s pohodlím tradície USB 2.0, ktoré poskytujú metódu pre uvádzanie na výstavbu ekonomické videokonferenciu. USB 2.0 videokonferencie kamera s 2,1 MP farebné snímačom CMOS, výstup s vysokým rozlíšením kvality obrazu obraz, ktorý dosiahne až 1080p / 30 a 720p / 30 Podporu RS232C a RS422 diaľkové ovládanie (SONY Visca, PELCO P / D protocol) rozhranie pre všetkých nastavenia fotoaparátu a pán / tilt / zoom diaľkové ovládanie riadenie komunikácie vysokorýchlostné, multifunkčný nastavenie PTZ.
Aplikácia Field:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD videokonferenčné kamera poskytuje riešenia na mieru ideálne pre diaľkové videokonferencie, dištančné vzdelávanie, vzdialenej lekárskej a internetovej komunikácie a tak ďalej, z otvoreného pracovného priestoru k súkromnému kancelárskych priestorov a konferenčné miestnosti. Tento fotoaparát s vysokou kvalitou, sa stane vaším exkluzívny výber.
Vlastnosti produktu:
Jeho prijatie 2,1 MP efektívnych pixelov, 1 / 2,7 "Exmor CMOS
Formát videa: 1080p / 30 720P / 30
Rozhranie USB 2.0, jednoduchá inštalácia a prevádzka
USB2.0 rozhranie, prístup k ovládaniu PTZ a zoom
Medzinárodne priekopnícky ultra-tichý technológie motora, čo PTZ otočiť mlčky
128 presetov a 255 adries kaskády rozšírenie protokolu
Domáce Initiative Visco a / D protokol automaticky identifikačné technológie PELCO P, nie je potrebné meniť kód alebo menu
Originálna navrhnutá technológia auto fanda (desktop inštalácia / strop)
Technológie Parametre:
| MODEL | TEVO-v1080 |
| senzor | 1 / 2,7 & # 8243; HD farba CMOS |
| Efektívne rozlíšenie | 2.1MP |
| formát Video | 1080P30,720P30 |
| ZOOM | fixné zaostrenie |
| kosatec | Auto / Manual |
| Uhol zorného poľa | 120 a # 176 (W) |
| ohnisko | Auto / Manual / push |
| Min. osvetlenie | 5.0Lux na F2.0 |
| vyváženie bielej | Auto / Manual |
| S / N pomer | & # 8805; 50 dB |
| elektronická uzávierka | 1 až 1 / 30s |
| Digital Noise Reduction | / |
| kompenzácia protisvetla | On / Off |
| preset | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pán 360 ,, TIL -45 ~ +90; |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° C / S (Pan), 1 až 100 ° C / S (Tilt) |
| control Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | Visco, PELCO-P / D |
| výstupné rozhranie Video | USB 2.0 |
| Prevádzková teplota | 0-50 ℃ |
| Moc | DC12V |
| Spotreba energie | 12W |
| závažia | 1,66kg |
Rozmery:
Doplnky:
DC 12V napájací adaptér, IR diaľkové ovládanie, manuálne, RS-232C kontrolnej línie, USB2.0 kábel (5 metrov), držiaky a skrutky.
Pridajte.: Room511-514, Fengtian New tech budovy, North Xuegang Road, Longhua nové dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

