Konferenčný mikrofónový reproduktorový telefón pre veľké konferenčné priblíženie všadeprítomný reťazec Daisy
Model: tevo - m5BEX
* Pripojte dva reproduktory s 3,5 mm zvukovým káblom
* Dva reproduktory môžu byť tiež použité osobitne
* 8 Profesionálne pole mikrofónu na dosiahnutie 360 stupňov omni - Smerový zvukový snímač, maximálny zvukový polomer môže byť až 12 m × 15 m (39,37 stôp × 49,2 stôp)
* Pohybujúca sa kancelária: postavená - v nabíjateľnej batérii 8000amh s hudobným časom do 17 hodín
* Pokročilá technológia DSP, úplné zrušenie duplexu
* Bluetooth, Wireless Dongle, USB pripojenie, ľahko použiteľné: Pripojene sa v sekundách k notebooku, inteligentného telefónu a tabletu.
* LED ukazovateľ
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo M5BEX Omnirectional Daisy Chain Conference Conference Microfone Speaker Phone pre veľké konferenčné priblíženie




| Č. | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batéria | 8000 mah (postavený - v lítiovej batérii); Hudobný čas (do 17 hodín); Životnosť batérie (hovor) až 27 hodín; Najrýchlejší čas nabíjania: 3 hodiny; Pravidelne nabíjajte čas nahor: 6 hodín (podpora nabíjania PD2.0/3,0, s maximálnym napájaním až do 18 W) |
| Pripojenie | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm Jack (Daisy - Verzia reťazca má 2x3,5 mm konektor) |
| Veľkosť konferenčnej miestnosti pre telefón s jedným reproduktorom | 15-30㎡ |
| Veľkosť konferenčnej miestnosti pre reťazový reťazový telefón Daisy | 30-60㎡ |
| Stretnutie s jednoduchým hlasom | Až 15 účastníkov |
| Stretnutie s Daisy Chain Speaker Phone | Až 20-30 účastníkov |
| Poheat o single pre jednorazové reproduktory | 6 metrov (19,68 stôp) |
| Poheat pre reťazové reproduktory Daisy | 12 metrov (39,37 stôp) |
| Mikrofóny | 4x Analógové kremíkové mikrofóny pole |
| Mikrofón | Omni - Smerové (rozsah snímača 360 stupňov) |
| Citlivosť na mikrofón | -38 dB |
| Objem reprodukcie | 120 dB |
| Snr | 62 dB |
| Zníženie hluku | Áno |
| Úplný duplexný zvuk | Áno |
| AEC | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz až 20 kHz |
| Rečník | 5W/120 dB |
| Rozhranie | 1 x typ - C, 1 x 3,5 mm reťazový port, 1 x 3,5 mm zvukový port |
| Požiadavky na systém | Windows 7/8/10 alebo viac, MacOS 10.7 alebo viac, Chrome OS V29.01547 alebo viac |
| Podpora | Softvér: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Tímy, Hangouts, Obs, Xsplit atď. |
| Pracovná teplota | -10 Stupeň -+50 Stupeň |
| Úložisko | -10 Stupeň -+45 Stupeň |
| Vlhkosť | 20% - 90% RH (nekondenzovanie) |
| Pracujúca vlhkosť | 20% - 80% RH (nekondenzovanie) |
| Napájanie | 5V /3A alebo 9V /2A |
| 1 veľkosť jednotky | Ø180 mm × 37,4 mm |
| Veľkosť 2 jednotiek | 220 × 208 × 133 mm (po zabalení) |
| 2 jednotky hmotnosť | 2*0,62 kg/1,6 kg (sieťová/hrubá hmotnosť) |
| Balenie | 2*Bluetooth reproduktorový telefón, 1*kábel USB, 1*3,5 mm reťazový kábel, 1*bezdrôtový dongle, 1*adaptér OTG, 1*Používateľská príručka |
Populárne Tagy: Konferenčný mikrofónový reproduktorový telefón pre veľké konferenčné priblíženie Oomnirectional Daisy Chain, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne










