Mikrofón do konferenčnej miestnosti
Daisy Chain Bluetooth reproduktor;
Plne duplexný zvuk a 360-stupňové mikrofónové pole;
Vstavaný algoritmus AI Voice & Auto-Adjusting Pickup Tech;
Vybavený 4 vysoko citlivými digitálnymi všesmerovými mikrofónmi MEMS;
Jednoduché pripojenie a prehrávanie pomocou Bluetooth, USB a mini-jacku k mobilným zariadeniam;
Užívateľsky prívetivé funkcie, vrátane tlačidla stlmenia mikrofónu, hovoru a ovládania hlasitosti;
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
TEVO-NA200B New Arrival Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB 2.0 Bluetooth Speakerphone pre konferenčnú miestnosť
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone môže rozšíriť vaše konferenčné priestory.
Vďaka vstavanému algoritmu AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech dokáže TEVO-NA200B automaticky upraviť hlasitosť, aby sa optimalizovalo vyváženie vlastnej hlasitosti.
Plne duplexný zvuk a 360-stupňové mikrofónové pole, hlasitý odposluch TEVO-NA200B môže podporovať duálny hovor. Je vybavený 4 vysoko citlivými digitálnymi všesmerovými mikrofónmi MEMS, aby bolo počas telekonferencie počuť každého.
Prenosný hlasitý odposluch NA200B je kompatibilný so všetkými populárnymi zariadeniami, softvérom, aplikáciami atď. Vďaka technológii vytvárania lúčov dokáže NA200B presne identifikovať polohu reproduktora.
Stretnutie si môžete užiť doma, v kancelárii alebo na cestách.

Kľúčové vlastnosti TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth reproduktor;
Plne duplexný zvuk a 360-stupňové mikrofónové pole;
Vstavaný algoritmus AI Voice & Auto-Adjusting Pickup Tech;
Vybavený 4 vysoko citlivými digitálnymi všesmerovými mikrofónmi MEMS;
Jednoduché pripojenie a prehrávanie pomocou Bluetooth, USB a mini-jacku k mobilným zariadeniam;
Užívateľsky prívetivé funkcie, vrátane tlačidla stlmenia mikrofónu, hovoru a ovládania hlasitosti;
Vďaka technológii vytvárania lúčov dokáže NA200B presne identifikovať polohu reproduktora.
Ďalšie podrobnosti o produkte TEVO-NA200B:
Ideálne pre malé a stredné konferenčné priestory
Bluetooth reproduktor Tevo-NA200B zaisťuje, že počas konferenčných hovorov budú všetci počuť,
zefektívniť vaše stretnutie.

Plne duplexný zvuk a 360-stupňové mikrofónové pole
Vstavané 4 všesmerové mikrofóny na vytvorenie 360-stupňového všesmerového snímania zvuku,
vhodné pre zasadaciu miestnosť 20 metrov štvorcových a podporujú živé stretnutia s menej ako 10 ľuďmi.

Dlhá pohotovostná doba
Vďaka vstavanej veľkokapacitnej 5200 mA batérii má hlasitý telefón dlhú dobu hovoru
(pracovný čas 9 hodín pri maximálnej hlasitosti a 90 dní v pohotovostnom režime).

Bluetooth reproduktor pre softphone:
Dosah snímania hlasu 5 m, pozoruhodne palcový a krištáľovo čistá kvalita hlasu pre stredne veľké konferenčné stretnutia;

Vodeodolný povrch
Vodotesný povrch úplne chráni pred prachom a vodou;

Prenosný a pevný dizajn:
Je pohodlné pracovať s TENVEO NA200B vo vašej domácnosti, kancelárii, vonku, kdekoľvek chcete.

Jednoduché ako Plug and Play:
Nevyžaduje sa žiadne IT. Nastavenie a používanie týchto Bluetooth reproduktorov je hračka, stačí sa pripojiť a vytočiť;
Kompatibilné so všetkými poprednými platformami UC.

Dokáže zreťaziť 1 ks rozširujúcich reproduktorov (káblom RJ45) a zväčšiť snímaciu vzdialenosť až na 10m.
Rozšírený hlasitý odposluch je voliteľný.

Ak máte záujem o Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2, kontaktujte nás.{1}} pre konferenčnú miestnosť TEVO-NA200B.
Technické špecifikácie:
| Model | TEVO-NA200B |
| Zasadacia miestnosť | 20-40m2 |
| Rozsah odberu | 5 metrov |
| Frekvenčná odozva mikrofónu | 100 Hz-22kHz |
| Vstavaný mikrofón | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Maximálny výkon | 85 dB |
| Frekvenčná odozva reproduktora: | 100 Hz-22kHz |
| Plný duplex | √ |
| Potlačenie hluku | √ |
| Automatické ovládanie zisku | √ |
| Zdroj: | AC 100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Pracovná teplota | 0 stupeň -50 stupeň (prevádzkový stav) |
| Vlhkosť | 20 percent -85 percent |
| Podpora OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Príslušenstvo | 1x konferenčný hlasitý odposluch; 1x Záručný list |
| Rozhranie | 1x rozhranie typu B; 1x sieťové rozhranie RJ45; 1x Line-in/Line out rozhranie |
| Zdroj | Napájanie cez USB (5v/500mA), vstavaná lítiová batéria 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Pridajte: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Čína
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: naživo:956467630_1
Webstránka: www.tenveo-video-conference.com
Populárne Tagy: konferenčný mikrofón, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne








