
USB3.{1}} Všesmerové mikrofóny
Model: TEVO-M5
6M 360 stupňové snímacie rádiá
USB k PC, Bluetooth s dongle k mobilnému telefónu a PAD
Vstavané vysoko verné polohovanie poskytuje 360-stupňové snímanie zvuku
Potlačenie ozveny a redukcia šumu
Kompatibilné so všetkými poprednými platformami UC
Ideálne pre PC, smartfón alebo tablet)
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
USB3.{1}} Všesmerové mikrofóny

6M 360 stupňové snímacie rádiá
USB/Bluetooth dongle do PC/mobilu
Vstavané vysoko verné polohovanie poskytuje 360-stupňové snímanie zvuku
4 mikrofóny a 1 reproduktor
Potlačenie ozveny a redukcia šumu
Kompatibilné so všetkými poprednými platformami UC
Ideálne pre PC alebo tablet

Exkluzívny prenosný dizajn, vďaka ktorému môžete byť mobilný vďaka ľahkému dizajnu, ochrannému cestovnému vrecku a výdrži batérie na 14 hodín hovoru.
Vhodné pre zasadacie miestnosti do 60-80 metrov štvorcových. Podporte stretnutia na mieste s menej ako 20 ľuďmi.
Podpora 3,5 mm zvukového výstupu, môžu to byť externé slúchadlá alebo reproduktory.
Funguje s väčšinou aplikácií UC, videokonferencií a cloudovej komunikácie, ako sú ZOOM, Vidyo, Webex, Skype for business, Google hangout a podobne.



Technické špecifikácie technológie Bluetooth reproduktora TEVO-M5 | |
| typ produktu | USB / Bluetooth reproduktor |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batéria | 8000 mAh (vstavaná lítiová batéria); Čas hudby (až 14 hodín); Výdrž batérie (hovor) až 27 hodín; Doba nabíjania až 3 hodiny(Podpora PD2.0/3.0 nabíjanie s maximálnym výkonom až 18 W) |
| Typ pripojenia | USB/Bluetooth/Bezdrôtový/3,5 mm jack |
| Veľkosť zasadacej miestnosti | 15-30㎡ |
| Stretnutie s | Až 15 účastníkov |
| Rozsah odberu | 6 metrov (19,68 stôp) |
| Mikrofóny | 4x sada profesionálnych mikrofónov |
| Typ mikrofónu | Všesmerový (360 stupňový rozsah snímania) |
| Citlivosť mikrofónu | -27dBFS |
| Redukcia hluku | Áno |
| Plne duplexný zvuk | Áno |
| AEC | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz až 22 kHz |
| Hovorca | 5W/120dB |
| Rozhranie | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm audio port |
| Požiadavky na systém | Windows 7/8/10 alebo vyšší, MacOS 10.7 alebo vyšší, Chrome OS V29.01547 alebo vyšší |
| Podpora aplikácií | Softvér: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS a Xsplit atď. |
| Pracovná teplota | 0 stupeň --50 stupeň |
| Skladovacia teplota | -10 stupeň -- +60 stupeň |
| Pracovná vlhkosť | 20 % -- 85 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Zdroj | USB: 5 V DC @ 500 mA Maximum |
| Veľkosť produktu | 180 mm * 180 mm * 34,7 mm / 220 * 108 * 83 mm (pred / po balení) |
| Hmotnosť produktu | {{0}},62 kg / 0,95 kg (čistá / hrubá hmotnosť) |
V prípade záujmu o TEVO-M5 nás prosím kontaktujte
Populárne Tagy: USB3.0 Všesmerové mikrofóny, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne






