
Nízka cena 4K Automatické sledovanie SDI USB IP 20X Konferenčná kamera PTZ
Špecifikácie:
1. 4 k Automatické sledovanie s 20x optickým zoomom
2. Konferenčná kamera SDI USB IP 20X PTZ
3. Vybavený senzorom Sony 1/2,8 "CMOS
4. 8.29 megapixely
5. Dodáva skutočnú čistotu 4K so živou vernosťou a ostrosťou farieb.
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Nízka cena 4K Automatické sledovanie SDI USB IP 20X Konferenčná kamera PTZ
Vybavený senzorom Sony 1/2,8 "CMOS a 8,29 megapixelov, Tenveo UVS20A - 4K PTZ Dodáva pravdivé 4K Clarity so životnou farbou Fidelity and Sharpness. Clarity-Perfect pre konferencie, živé vysielanie a zachytenie prednášky.

S inteligentnou automatickou sledovaním vezmite svoju produkciu na ďalšiu úroveň.
UVS20A - vstavaný sledovací motor AI inteligentne identifikuje ľudské ciele, prispôsobuje sa pohybu a udržiava rámovanie, čím sa zabezpečuje, že moderátori zostávajú stredom a sústredené.

UVS20A-4K podporuje komplexnú škálu rozhraní a protokolov streamovania, vďaka čomu je integrácia do existujúcich systémov bez námahy.
-Video výstupy: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Support PoE+)
-Protokoly na prenos: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Kontrolné rozhrania: RS232, RS485, USB (UVC), IP
}
Či už ide o živé vysielanie, vzdialenú spoluprácu alebo integráciu systému, Tenveo UVS20A-4K sa bez námahy prispôsobuje vášmu prostrediu.

Známe ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, teraz vás srdečne vítame, že ste na veľkoobchode s konferenciou Acreant Automatické sledovanie Tenveo 4K SDI USB IP 20X PTZ konferenčnej kamery s nízkou cenou. S pomocou pokročilých zariadení a technológií vás môžeme ubezpečiť vysoký a dobrý výkon nášho vybavenia.
| Č. | Tevo - uvs20a-4k |
| Snímač obrazu | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Efektívne pixely | 8,29 MP |
| Optický priblíženie | 20x optický priblíženie |
| Šošovka | f =4.95 mm ~ 99 mm |
| Otvor | F1.7-F3.7 |
| Horizontálny uhol | 51,9 stupňa ~ 3,0 stupňa |
| Vertikálny uhol | 39,7 stupňa ~ 2,2 stupňa |
| Uhýka | 63,1 stupňa -3,7 stupňa |
| Formát videa | 4 kp@30/25 snímok za sekundu, 2 kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30 snímok za sekundu, 240p@30 snímok / s |
| Formát kódovania videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Snr | Väčšie alebo rovné 50 dB |
| Zameranie | Auto / príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto / príručka |
| I / O rozhranie | |
| Video | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lana | 10m/100m adaptačný ethernetový port; Podpora Poe IEEE802.3af |
| Protokol siete | RTSP, RTMP, Visca Over IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Kontrolný protokol | Visca/pelco - d/pelco - p; Prenosová sadzba: 2400/4800/9600/38400 |
| Ovládacie rozhranie | RS232 (iba vstup), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Parameter PTZ | |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 180 stupňov (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /s-80 stupňov /s |
| Predvolené číslo | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Všeobecný parameter | |
| Prevádzkové systémy | Windows 10, Windows 11or vyššie; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 2,0a (max.) |
| Spotreba energie | 24 W (max.) |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Pracovná teplota | 0 až 40 stupňov |
| Pracujúca vlhkosť | 20% -80% RH |
| Dimenzia (w*h*d) | 166*165*170 mm/ 285*217*197 mm (pred/ po zabalení) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (sieťová/ hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: Nízka cena 4K Automatické sledovanie SDI USB IP 20X PTZ Konferenčná kamera, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne





