
TevO-NV620A-4K 20X Optical Zoom Video Conference Camera
Prehľad produktu:
Produkt č .:tevo-nv620a-4k
20x Optický priblíženie PTZ fotoaparát
8,42MP 4K60FPS Suport HDMI/IP/USB/SDI Výstup
Presný, hladký a tichý pohyb PTZ
Predvoľba: 9 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
Podporujte stropný držiak, držiak na stenu a držiak statívu (reverzná namontovateľná)
2d a 3D NR pre najlepšiu kvalitu videa v rôznych podmienkach osvetlenia
Podpora protokolu Visca, Pelco-P a Pelco-D, RS232/RS485 Ovládanie fotoaparátu
Kompatibilný s väčšinou popredných video konferenčných softvéru a platformy
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
20x Optický priblíženie so 4k60fps pre konferenciu alebo živé vysielanie kamery
* Tenveo NV620A Ultra je profesionálny fotoaparát 4K@60 FPS s fotoaparátom 1/1,8 palca 8,29MP CMOS senzor, ktorý zachytáva ultra-ostré UHD video so žiarivými farbami, vylepšená nízko osvetľovacia schopnosť a široký dynamický rozsah (WDR).
* Jeho 20x optický priblíženie so 16x digitálnym rozšírením poskytuje plynulú flexibilitu rámca, zatiaľ čo široké zorné pole 66,6 stupňa je umiestnené na veľkých priestoroch.

* Pri sledovaní humanoidov poháňaných Al, podporou PoE a plnou kompatibilitou NDI a Dante AV-H, NV620A Ultra umožňuje vysokokvalitný, nízko-latenčný prenos videa IP nad sieťami pre profesionálnu živú výrobu, vysielanie, produkciu videa a AV.

| Č. | Tevo-nv620a ultra |
| Kamera | |
| Snímač | 1/1.8'' |
| Efektívne pixely | 8,42 MP |
| Video signály | HDMI: 4KP60, 4KP59,94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080I59.94, 1080P29.97, 720P60P60P599. 3G-SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29,97, 1080p59,94, 1080p25; 1080I60, 1080I50, 1080I59,94; 720p60, 720p59.94; |
| Priblíženie | 20x optický priblíženie |
| Šošovka | f =6.25 mm ~ 125 mm |
| Otvor | F1.58 ~ F3.95 |
| Horizontálny uhol | 59,6 stupňa ~ 3,5 stupňa |
| Vertikálny uhol | 35,7 stupňa ~ 2,0 stupňa |
| Uhýka | 66,6 stupňa ~ 4,0 stupňa |
| Digitálny zoom | 16X |
| Video výstup | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalizačný štandard | NTSC/PAL |
| Ovládacie rozhranie | RS232, RS485, USB, sieť |
| Uzávierka | 1/30s ~ 1/10000s |
| Vyváženie bielej farby | Auto, vnútorné, vonkajšie, jeden push, manuálne, var |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Zníženie digitálneho šumu | 3D digitálny redukcia šumu |
| Prenosová sadzba | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Kontrolný protokol | Visca, Pelco-D, Pelco-P |
| Protokol USB | UVC 1.1 ~ 1,5 |
| Minimálne osvetlenie | 0,5 lux @ (f1,8, agc on) |
| Snr | Väčšie alebo rovné 55 dB |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 180 stupňov (± 90 stupňov) 0,1 stupňa /s-80 stupňov /s |
| H & V Flip | Podporovať |
| Zmraziť | Podporovať |
| Poe | Podporovať |
| Počet predvolených | 255 |
| Presnosť | 0,1 stupňa |
| Funkcie IPC (IP fotoaparát) | |
| Formát kódovania videa | H.264/H.265/mjpeg |
| Videohra | Hlavný tok, sub stream |
| Rozlíšenie hlavného toku | 3840x2160,1920x1080,1280x720 atď. |
| Rozlíšenie | 720x480,320x240 atď. |
| Bitová rýchlosť | 32 kb / s ~ 20480 kbps |
| Typ bitovej rýchlosti | Variabilná sadzba, fixná sadzba |
| Rám | 50 Hz: 1fps ~ 50 snímok za sekundu 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompresia zvuku | AAC, G711a |
| Audio rýchlosť | 96 kb / s, 128 kb / s |
| Protokol siete | Dante AV-H, NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP (S), ONVIF, DHCP, GB/T28181, Multicast; |
| Vstupné/výstupné rozhranie | |
| HD výstup | 1xHdmi 1x3g-sdi: BNC Typ, 800MVP-P, 75Ω, pozdĺž štandardu SMPTE 424M |
| Lana | 1xrj45: 10 m/100 m/1 000 m Ethernet rozhrania |
| Zvukové rozhranie | 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, riadok v 1-CH: 3,5 mm zvukové rozhranie, line out |
| USB | 1xusb2.0: Typ a |
| Komunikačné rozhranie | 1xrs232 v: 8pin min din, maximálna vzdialenosť: 30m, protokol: Visca/Pelco-D/Pelco-P 1xrs232 Out: 8pin Min Din, maximálna vzdialenosť: 30 m, protokol: iba sieť visca 1xrs485: 2pin port Phoenix, maximálna vzdialenosť: 1200 m, protokol: Visca/Pelco-D/Pelco-P |
| Power Jack | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Všeobecná špecifikácia | |
| Napájanie | DC 12V/2A (max) |
| Spotreba energie | 24 W (max.) |
| Pracovná teplota | 0 stupňov ~ 40 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -80% RH |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Veľkosť produktu | 156,1*176,4*175,3 mm / 285*217*197 mm (pred / po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,51 kg / 2,6 kg (sieťová / hrubá hmotnosť) |
* Spoľahlivé výrobné služby OEM z Tenveo
* Najlepší výrobcovia zmluvy pre video a zvuk
* ISO certifikovaná továreň
* Výrobcovia nízkeho MOQ s kontrolou kvality
* Konkurencieschopné ceny
Vitajte, kontaktujte nás:
+86 135 5233 5495|Tel, +86 134 7469 0572|WhatsApp, +86 135 5233 5495|Wechat
E -mail: Sales09@tenveo.com|www.tenveo-visideo-conference.com
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Pridať: B-8. poschodie, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Čína
Populárne Tagy: TEVO-NV620A-4K 20X OPTICKÝ ZOOM VIDEO COMERA COMERA, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne




