Kancelárske vybavenie Konferenčný systém PTZ kamera s 12x optickým zoomom všetko v jednom
*. UHD videokamera, rozbočovač a hlasitý odposluch s dosahom 9 metrov
*. Video HD 1080p s automatickým zaostrovaním, objektív s 12x priblížením. 4K rozlíšenie
*. Spúšťajte videokonferencie pomocou pripojenia USB plug & play k notebooku
*. Kompatibilné s Mac a PC. Systémové požiadavky: Windows 7, 8.1 alebo 10, Mac OS X 10.7 alebo vyšší.
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. je známy ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, teraz vás srdečne vítame na veľkoobchodnom CE schválenom konferenčnom systéme pre kancelárske vybavenie 12x optický zoom ptz kamera všetko v jednom za nízku cenu z našej továrne. S pomocou moderného vybavenia a technológie vám môžeme zabezpečiť vysokú kvalitu a dobrý výkon našich zariadení. Kontaktujte nás pre cenník a služby OEM a ODM.
Kancelárske vybavenie Konferenčný systém 12x optický zoom, optika PTZ kamera a 9 metrov dosah hlasitého odposluchu
1. Kompletná audio/video konferenčná skupina pre stredné až veľké miestnosti: UHD videokamera, hlasitý odposluch a rozbočovač.
2. Kompaktný a elegantný dizajn vhodný pre väčšinu scenárov.
3. Špičkový hlasitý odposluch, Plug & play HD zvuk umožňuje každému okolo konferenčného stola jasne počuť a počuť
4. Jednoduché a kvalitné videokonferencie: Spustite videokonferencie pomocou pripojenia USB plug & play k notebooku a vyberte si softvér na videokonferencie
5. Video s vysokým rozlíšením: HD 1080p video s automatickým zaostrovaním, objektív s 12x priblížením. 4K rozlíšenie zaisťuje, že uvidíte každý detail zasadacej miestnosti.
6. Kompatibilné s Mac a PC. Systémové požiadavky: Windows 7, 8.1 alebo 10, Mac OS X 10.7 alebo vyšší.



Univerzálna kompatibilita
Kompatibilné so Zoom, Skype for business, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx a ďalším konferenčným softvérom.
Jednoduché použitie
Zhoda pracovného systému: Funguje správne vo Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 a novších. Stačí pripojiť fotoaparát cez USB kábel k zariadeniu, ktoré chcete pripojiť.

| Číslo modelu | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Obrazový snímač PTZ kamery | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Efektívny pixel |
8,29 MP |
| Objektív | f=3.9 mm – 46,8 mm |
| Clona | F1.6-2.8 |
| Formát videa | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontálny uhol | 70,82 stupňa (W)-6,48 stupňa (T) |
| Zamerajte sa | Automaticky/Manuálne |
| Digitálna redukcia šumu | 2D a 3D redukcia šumu |
| Vystavenie | Automaticky/Manuálne |
| Video rozhrania | HDMI, DP |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolný protokol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| prenosová rýchlosť | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotácia Pan/Tilt | >±175 stupňov ,-90 stupňov -+90 stupňov |
| Rýchlosť ovládania panvice | 0.1 -80 stupeň/s |
| Rýchlosť ovládania sklonu | 0,1-60 stupňov/sec |
| Číslo predvoľby | 255 predvolieb od Pelco-D, 32 predvolieb od Pelco-P, 7 predvolieb od Visca (10 predvolieb diaľkovým ovládačom) |
| Potlačenie akustickej ozveny (AEC) hlasitého odposluchu | >65 dB |
| Odozva hlasitého telefónu | 135 Hz - 20 Hz |
| Rozsah snímania hlasitého odposluchu s 2 rozširujúcimi mikrofónmi | 9 metrov |
| Rozhrania hubu | DP*2; Napájacie rozhranie*1; Typ USB-C*1 |
| Káble rozbočovača | 3m USB kábel*1, 5m DP kábel*2 |
| Operačné systémy | Windows 7 alebo vyšší; Android, Mac OS™ 10.10 alebo vyšší, Linux (Vyžaduje sa na podporu UVC.) Kompatibilné so Zoom, MS Teams, Skype atď. |
| Rozmer (Š*V*H) | Fotoaparát: 171,6*192,6*171,6mm; Hlasitý odposluch: Φ 180 mm * 37,4 mm; Náboj: 98*98*20m |
Populárne Tagy: kancelárske vybavenie konferenčný systém 12x optický zoom ptz kamera všetko v jednom, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

20X Zoom lacná youtuberská kamera s mikrofónmi
-

Office 2K AI sledovacia HD farebná videokamera
-

Tevo - vhd12u a tevo - M3b HDMI USB Camera 12x Zoom ...
-

Koncové zariadenie pre videokonferencie s rozlíšením...
-

360 stupňov Ultra HD 4K Panoramatic Video Conference...
-

Zoznámte sa s barom 4K Video Bar Conference Webcam




