Lacné video konferencie
Rozhranie USB3.0
HD1080P 2,38 Mega Pixel
118 stupňov široký uhol
PAN: 0-355 TILT TILT: +/- 60 stupňov
RS-232, RS-422, RS-485, IR diaľkové ovládanie
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
USB HD 1080p Videokamera pre konferenčné miestnosti
3x optická kamera na priblíženie
Elegantný a inteligentný dizajn
Plug & Play USB3.0 pripojenie
Krištáľovo čistá kvalita obrazu HD1080p
Presný, hladký a tichý pohyb PTZ
Predvoľba: 10 cez IR diaľkové nastavenie (255 cez RS232)
1/2,8 palca vysoká kvalita, 2,1MP (16: 9) senzor CMOS
Vynikajúca kvalita s materiálom s plným skleneným objektívom
118 stupňov široké zorné pole bez skreslenia videa
Lacné video konferencie
Podporujte stropný držiak, držiak na stenu a držiak statívu (reverzná namontovateľná)
2d a 3D NR pre najlepšiu kvalitu videa v rôznych podmienkach osvetlenia
Podpora Visca, Pelco - p a Pelco - D Protokol, RS232/RS485 Ovládanie fotoaparátu
Kompatibilný s väčšinou popredných video konferenčných softvéru a platformy



Balenie a preprava
1. Dodanie:
Pre vzorové objednávky máme na sklade výrobky; V ten istý deň, keď dostaneme objednávku;
Pri objednávkach budeme dodávať do 3 až 7 pracovných dní;
2.Pakovanie:
Penové balenie vo vnútri; Štandardné balenie kartónu vonku.

| Snímač | 1/2,8''sony CMOS |
| Efektívny pixel | 2,38 mega pixel |
| Výstup pixelu | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Priblíženie | 3x optický priblíženie |
| Šošovka | f =2.38-7 mm |
| Otvor | F1.96-3.64 |
| Horizontálny uhol | 103,69 stupňov (W) -42,12 stupňa (T) |
| Video výstup | USB 3.0 |
| Rozlíšenie videa | 1080P (1920 *1080) |
| Značný štandard | NTSC/PAL |
| Predvolená pozícia | 64 |
| Ovládací čas | RS-232, RS485 |
| Uzávierka | 1/30S-1/10000s, auto |
| Prenosová sadzba | 38400/9600 bps |
| Kontrolný protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - p (RS-232, RS485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Minimálne osvetlenie | 0,1 lixtu |
| Snr | Väčšie alebo rovné 50 dB |
| Formát kódovania videa | H.264, mjpeg, yuv |
| Horizontálna rotácia | 350 stupňov (± 175 stupňov) 0,1 stupňa /S-100 stupňov /s |
| Vertikálna rotácia | 90 stupňov (± 45 stupňov) 0,1 stupňa /S-80 stupňov |
| Napájanie | DC 12V/2A |
| Príkaz | 12W |
Populárne Tagy: Lacné video riešenie videokonferencie, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne












