720p HD Video Conference Camera TEVO-V720
Mar 24, 2017
Detail produktu
Základné informácie
Model TEVO-V720
Typ: Video Conferencing System
Video: Video
Komunikácia: Káblové
Polohovacie Charakteristika: všesmerový
Farba: biela
720p HD Video Conference Camera: USB2.0
10X zoomom: 1280 * 720 30frames
Ochranná známka: Tenveo
Popis produktu
Charakteristika produktu: TEVO-V720 videokonferencie kamera image image, image zmrazenie, Pevné ostrenie zoom, One-Click operáciu, ľahko ovládateľný, plne funkčný, výkon je pozoruhodný môže byť dlhodobo stabilnú prevádzku, jednoduché použitie, nemusíte! na maintain.With multipoint cieľové prednastavenia, pamäte, oblasť pre snímanie, pomocného riadenie spínača, infračervené diaľkové ovládanie, obrátený obraz, zrkadlový obraz, obraz zmrazenie, atď neobmedzené skenovanie rozsahu, ktorý je kompatibilný s celým radom konaní protokolu, za použitia štandardného RS422 / RS232 ovládanie mode.
| Model | TEVO-V720 |
| senzor | MT9M034 1,3 milióna pixelov. (1280 * 720 noha 30 snímok / s). |
| rezolúcia | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Snímok za sekundu | 720: 30 snímok za sekundu |
| minimálne osvetlenie | 0.5Lux na F2.0 |
| šošovka | 1,3 milióna pixelov |
| expozície | auto |
| zoom | fixné zaostrenie |
| vyváženie bielej | Auto / Manual |
| Odstup signálu od šumu | > 50 dB |
| Pán uhol natočenia | 360 ° |
| uhol natočenia Tilt | Up: 90 °, dole: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| Moc | DC 12V |
| rozmery výrobku | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (pred / po balenie) |
| hmotnosť výrobku | 600 g / 1,66 kg (pred / po zabalení) |
Pridajte.: Room511-514, Fengtian New tech budovy, North Xuegang Road, Longhua nové dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wech: 13657740706





