Web Camera TEVO-HD9618 HD 1080P Video Conference PTZ s HD-SDI HDMI výstup DVI
Mar 24, 2017
Model č.: TEVO-HD9618
Video: Video
Komunikácia: Káblové
OEM: ODM
Snímač: 1 / 2,8 "CMOS Exmor
Objektív: 18 X optický zoom, 12 x digitálny zoom
Zabudovaný video výstup: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Jazyk: angličtina, alebo ako na mieru
Ochranná známka: PUA alebo ako prispôsobené
Špecifikácia: 220x160x160mm
Kód HS: 8525
Typ: Video Conferencing System
Zloženie: CMOS
Farba: čierna
Dodacia lehota: 3 dní po zaplatení
Efektívne rozlíšenie: 3,27 megapixelov
Systém signálu: 1080 60p / 50p
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Áno
Transport Package: Neutrálny Package alebo ako na mieru
Krajina pôvodu: Čína
Prehľad produktov:
TEVO-HD9618 je naša značka vysoko inteligentný HD videokonferenčné kamery, s modulom, poskytujúce 3.27MP s vysokým rozlíšením obrazu. Všetky nastavenia kamery a pán / tilt / zoom diaľkové ovládanie riadenie komunikácie high-speed. Unikátna patentovaná auto fanda technológie (desktop alebo montáž na strop), s 255 predvoľbami, multifunkčný nastavenie PTZ. RS232 a RS422 diaľkové ovládanie (Visco, PELCO P / D protokol) rozhranie.
Aplikácia Field:
TENVEO HD videokonferencie kamera bol široko používaný v videokonferencie, miestnosti konferencie, TelePresence, mnohostranné konferencie, dištančné vzdelávanie, vzdelávacie inštitúcie, firemné školenia, obchodné rokovania, verejnú správu, telemedicína, bývanie uctievanie, internetovej komunikácie, sledovanie, súdne siene atď
Vlastnosti produktu:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 240 krát pomer variabilný zoom (20 x optický zoom s 12 x digitálny zoom)
3. 1 / 2,8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI obrazový výstup súčasne
5. HD a SD signál odoberá
6. Visco a PELCO P / D protokol podporovaný
7. Jeden diaľkový ovládač so štyrmi kamerami
8. High-end zliatina dno, znížiť teplotu kamery, zaistiť obrazový výstup trvalo
9. Vstavaný RJ45 pripojenie na internet, podpora 10M / 100 internet
10. 255 predvolieb polohách PC alebo ovládacie klávesnice, 254 adries je možné nastaviť automaticky identifikovať
11. Multifunkčný kontrolné metódy k dispozícii, podpora RS232 / 485 kontroly, nie je potrebné meniť kodek
12. Kompatibilný s hlavnými videokonferencie a prednáškové capture kodek
Technológie Parametre:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| senzor | 1 / 2,8 "Exmor CMOS |
| Efektívne rozlíšenie | 2.1 |
| formát Video | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | 18x optický zoom |
| kosatec | Auto / Manual |
| Uhol zorného poľa | 2,9 & # 176 (T), -55,4 a # 176 (W) |
| ohnisko | Auto / Manual / push |
| Min. osvetlenie | 0.5Lux / 0.095lux |
| vyváženie bielej | Auto / Manual |
| S / N pomer | & # 8805; 50 dB |
| elektronická uzávierka | 1-1 / 10000s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| kompenzácia protisvetla | On / Off |
| preset | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pan & # 177; 170 & # 176 ;, Til -30 & # 176; ~ + 90 # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1 - 180 & # 176; (Pan), 0,1 - 120 & # 176; (Tilt) |
| control Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | Visco, PELCO-P / D |
| Video Output Interface | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Prevádzková teplota | -10 & # 186; C ~ + 50 # 186; C |
| Moc | DC12V |
| Spotreba energie | 12W |
| závažia | 2,5kg |
| sieťových parametrov | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| kódovanie Štandardné | 1080P (1920 * 1080), až 30 snímok / s, 720P (1280 * 720) až do 30 snímok / s, D1 (720 * 576) až do 25 snímok / s |
| Network Protocol | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| audio Stream | AAC-LC boardband kódovanie zvuku, kvalitný zvuk. |
| Network Interface | Bult-in RJ45 prístup k Internetu, podporiť 10 M / 100 dát Internet M |
Naše služby:
1. Dvojročná záruka
2, OEM a ODM služby (jazyk, logo, balenie atď k dispozícii)
3. Rýchle dodanie (3-10 dní po obdržaní platby)
4, TT / Paypal prijateľné
Tenveo Video Technology Co., Ltd bola založená v roku 2001, profesionálny výrobca videokonferenčné kamery, s CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikátov. Zaväzujeme dodávať hi-tech, vysokú kvalitu a humanizovanej videokonferenčných riešení. OEM a ODM sú k dispozícii.
Dúfame, že spolupracujeme s vami!
Kontakt:
E-mail: sales02@tenveo.com
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Čo je app: 86-18677780472
Máme chatu: 18677780472
QQ: 936923808
Obchodný manažér: cn1520308805nqcx



