Audio a video všetko v jednom Webcam TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Model | TEVO-VA200 Pre |
| meno | Zvuk a video v jednej webovej kamere |
| Senzor | Snímač CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Objektív | 2,2 mm širokouhlý uhol pohľadu |
| Efektívny pixel | 2,10 mega pixelov |
| Zoom | Pevné zaostrenie |
| Rozhranie | Micro USB2.0 |
| Formát kompresie videa | MJPEG,YUV |
| Rozlíšenie | 1920×1080 |
| Horizontálny pozorovací uhol | 1524 |
| Minimálne osvetlenie | 350Lux |
| Napájanie | Zdroj napájania USB, 5V, 70mA |
| Mikrofón | Vstavané 2 omni smerové mics |
| Reproduktor | Vstavané 2 reproduktory |
| Mod | 50 cm |
| Vyváženie bielej farby | Automaticky |
| Fps | Max 30fps (MJPG) |
| Dĺžka kábla | 3m |
| Podporný systém | Windows:10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12~10.14,OS X 10.8~10.11,Mac OS X10.0~10.7 |
| Kompatibilný softvér | Zoom, Modré džínsy, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Prejsť na stretnutie atď |
| Príslušenstvo | USB kábel, Používateľská príručka |
| Spotreba energie | 2w |
| Frekvencia reproduktorov | 20 Hz~20 KHz |
| Impedancia | 4Ω |
| Maximálny výstup | 85dB |
| Smer mikrofónu | Všesmerová |
| Citlivosť | -33dBFS (Slovenský) |
| Frekvencia mikrofónu | 20 Hz~20 KHz |
| Rozsah vyzdvihnuť (rádiá) | 3m |
| Veľkosť produktu | 262(W)×85,5(D)×110(H)mm |
| Hmotnosť výrobku | 0,33 g |





