Konferenčné mikrofónne riešenia nadradený zvuk pre vaše stretnutie
Model No.Tevo - m5bpro
Rádiá na snímanie 360 stupňov
USB/Bluetooth/bezdrôtové pripojenie
Postavený - v High - Fidelity All - Pointing Poskytnite 360 -stupňový zvukový snímač nad 6 m
Zrušenie ozveny a zníženie hluku
Kompatibilný so všetkými poprednými platformami UC
Ideálne pre PC, inteligentný telefón alebo tablet
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo Magicall M5BPRO je prémiový bezdrôtový konferenčný hovorca postavený pre moderné stretnutia.
Je vybavený pripojeniami USB, Bluetooth 5.0 a bezdrôtového kľúča, mikrofónové pole 8- a 5 W ultra-čistý reproduktor pre 360 stupňový hlasový vyzdvihnutie až do 6 metrov.

S batériou 8000 mAh, redukciou hluku a plnou duplexnou technológiou zostanú vaše rozhovory prirodzené, čisté a nepretržité. Intuitívne ukazovatele LED a univerzálna kompatibilita robia z M5BPRO perfektnou voľbou pre obchodné stretnutia, diaľkové práce a hybridné konferencie.

PC Microfone Business Business Conference USB reproduktor pre Skype

Jednoduché hlavné funkcie:
Rádiá na snímanie 360 stupňov
USB to PC, Bluetooth na mobilný telefón a podložku, bezdrôtové pre PC
Postavené - v High - Fidelity All - Pointing Poskytnite 360 stupňov zvukový snímač nad 6 m
Zrušenie ozveny a zníženie hluku
Kompatibilný so všetkými poprednými platformami UC
Ideálne pre PC, inteligentný telefón alebo tablet
Kontaktujte nás:
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Pridať: B-8. poschodie, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Čína
E -mail: Sales09@tenveo.com
Tel/wechat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Web:www.tenveo - video - konferencia.com
| Tevo - m5b pro | |
| Názov položky | USB / Bluetooth reproduktory (kaskáda je voliteľná) |
| Č. | M5b Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batéria | 8000 mah (postavený - v lítiovej batérii); Hudobný čas (do 18 hodín); Najrýchlejší čas nabíjania: 3,5 hodiny; Pravidelne nabíjajte čas nahor: 7 hodín (podpora nabíjania PD2.0/3,0, s maximálnym napájaním až do 18 W) |
| Pripojenie | USB/Bluetooth/Wireless |
| Veľkosť konferenčnej miestnosti pre telefón s jedným reproduktorom | 15-30㎡ |
| Stretnutie s jednoduchým hlasom | Až 15 účastníkov |
| Sortiment | 6 metrov |
| Mikrofóny | 8x Analógové kremíkové mikrofóny pole |
| Mikrofón | Omni - Smerové (rozsah snímača 360 stupňov) |
| Citlivosť na mikrofón | -38 dB |
| Objem reprodukcie | 120 dB |
| Snr | 62 dB |
| Zníženie hluku | Áno |
| Úplný duplexný zvuk | Áno |
| AEC | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz až 20 kHz |
| Rečník | 5W/120 dB |
| Rozhranie | 1 x typ - c, |
| Požiadavky na systém | Windows 7/8/10 alebo viac, MacOS 10.7 alebo viac, Chrome OS V29.01547 alebo viac |
| Podpora | Softvér: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Tímy, Hangouts, Obs, Xsplit atď. |
| Pracovná teplota | Stupeň 0 stupňov -+45 |
| Úložisko | -10 Stupeň -+45 Stupeň |
| Vlhkosť | 20% - 90% RH (nekondenzovanie) |
| Pracujúca vlhkosť | 20% - 80% RH (nekondenzovanie) |
| Napájanie | 5V /3A alebo 9V /2A |
| Veľkosť produktu | 180 mm*180 mm*35,4 mm/220*108*83 mm (pred/po zabalení) |
| Váha výrobku | 0,61 kg / 0,95 kg (čistá / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: Konferenčné mikrofónne riešenia nadriadené zvuk pre vaše stretnutie, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

Bezdrôtový USB konferenčný reproduktor Bluetooth
-

3x USB videokonferenčná kamera pre obchodné stretnutia
-

Plužba a prehrávanie konferenčných reproduktorov na ...
-

Videokamera PTZ s 20-násobným optickým zoomom na živ...
-

USB3.{1}} Všesmerové mikrofóny
-

Bezdrôtový USB mikrofón so 4x mikrofónmi a 360 stupň...








