Bezdrôtový konferenčný mikrofónový reproduktorový telefón s 2 rozširujúcimi mikrofónmi
Model č .:tevo {1ple}m6b {3plexEx
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm konektor
* Postavené v 8 vysokých všadeprítomných mikrofónoch
* 6m polomer hlasového snímania
* 8000 mAh batéria
* 2 Expansion MIC sú k dispozícii (polomer hlasového snímania hlasu 3 metre)
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tevo - m6b - ex Bluetooth Conference Conference Microfone Fireer pre B2B alebo veľkoobchod
Model pre strednú konferenčnú priblíženie
Opis
• 360 stupňov všesmerový 6 metrov snímací rad Pickup
• Výnimočná fullduplexná komunikácia, prijatie DSP, hlupák, echocancelácia, technológia vylepšenia hlasu, zabezpečujúc, aby boli všetci počuť s CrystalClear Clarity;
• USB / Bluetooth / bezdrôtové pripojenie
• 8000 mAh (postavená lítiová batéria); Hudobný čas (do 13 hodín); Najrýchlejší čas nabíjania: 3 hodiny; Pravidelne nabíjajte čas nahor: 6 hodín (podpora nabíjania PD2.0/3,0, s maximálnym napájaním až do 18 W); Podpora pre pripojenie rozširujúcich mikrofón
• Výrazne zvyšuje funkčnosť rozšírením dosahu zvukového snímania, čím sa zabezpečí, že všetky hlasy v stretnutí alebo konferenčnej miestnosti budú počuť nahlas a jasné.
Spoľahlivé výrobné služby OEM z Tenveo
Najlepší výrobcovia kontraktov pre video a zvuk
Iso - certifikované továreň
Výrobcovia nízkeho MOQ s kontrolou kvality
Konkurencieschopné ceny

| Č. | TeVo - m6b - ex USB / Bluetooth Speaker Phone |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batéria | 8000 mah (postavený - v lítiovej batérii); Hudobný čas (do 13 hodín); Najrýchlejší čas nabíjania: 3 hodiny; Pravidelne nabíjajte čas nahor: 6 hodín (podpora nabíjania PD2.0/3,0, s maximálnym napájaním až do 18 W) |
| Pripojenie | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm Jack (Daisy - Verzia reťazca má 2x3,5 mm konektor) |
| Veľkosť konferenčnej miestnosti | 15-30㎡ |
| Stretnutie | Až 15 účastníkov |
| Sortiment | 6 metrov (19,68 stôp) |
| Mikrofóny | Postavené v 8x mikrofóne |
| Mikrofón | Omni - Smerové (rozsah snímača 360 stupňov) |
| Citlivosť na mikrofón | -38 dB |
| Zníženie hluku | Áno |
| Úplný duplexný zvuk | Áno |
| AEC | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz až 20 kHz |
| Rečník | 5W/110 dB |
| Rozhranie | 1 x typ - C, 1x 3,5 mm zvukový port, port 2x3,5 mm pre rozširovacie mikrofóny |
| Požiadavky na systém | Windows 7/8/10 alebo viac, MacOS 10.7 alebo viac, Chrome OS V29.01547 alebo viac |
| Podpora | Softvér: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Tímy, Hangouts, Obs, Xsplit atď. |
| Pracovná teplota | -10 Stupeň -+45 Stupeň |
| Úložisko | -10 Stupeň -+45 Stupeň |
| Vlhkosť | 20% - 90% RH (nekondenzovanie) |
| Pracujúca vlhkosť | 20% - 80% RH (nekondenzovanie) |
| Napájanie | 5V /3A alebo 9V /2A |
| Veľkosť produktu | 143 mm*143 mm*75 mm/261*191*126 mm (pred/po zabalení) |
| Váha výrobku | 1,02 kg / 1,67 kg(net / hrubá hmotnosť) (vrátane expanzných mikrofónov) |
| Expanzné mikrofóny | |
| Názov položky | Mikrofón |
| Rozhranie | 1x3,5 mm konektor |
| Sortiment | 3 metre |
| Veľkosť produktu | 73,7*74*20 mm (čistá hmotnosť) |
| Váha výrobku | 95,5 g (čistá hmotnosť) |
Populárne Tagy: Bezdrôtová konferencia Mikrofón Bluetooth reproduktory s 2 rozširujúcimi mikrofónmi, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

Bezdrôtový USB konferenčný reproduktor Bluetooth
-

Tenveo NOVÝ Mikrofón USB Bluetooth Bezdrôtový konfer...
-

Plužba a prehrávanie konferenčných reproduktorov na ...
-

Konferenčný mikrofón TEVO-M1 USB Plug and Play pre n...
-

Prenosný bluetooth konferenčný reproduktor M3B 5M pr...
-

Konferenčný mikrofónový reproduktorový telefón pre v...









