12x Zoom 4K Video Conference Camera s HDMI USB Poe NDI
Model č .:Tevo {1plePRE
* 12x optický priblíženie
* Sony imx 415 1/2,8 "CMOS senzor, 8,29 mega pixel
* Uhd4k kvalita obrazu, široký uhol pohľadu
* HDMI USB, RJ45 Video Output (SPORTSKÁ SPORÚCIA POE a IP)
* Presný, hladký a tichý pohyb PTZ (PAN: 350 stupňov, naklonenie: 180 stupňov)
* 2d a 3D NR pre najlepšiu kvalitu videa v rôznych svetelných podmienkach
* Predvoľba: 10 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
* Podpora Visca, Pelco - P a Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Diaľkové ovládanie
* Protokol siete: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atď.
* Podporte umiestnenie pracovnej plochy, stropný držiak, držiak na stenu a montáž statívu (reverzná namontovateľná)
* Podpora PoE/NDI: Môže napájať, riadiť, nastaviť a ukázať video cez jeden ethernetový kábel.
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku

Fotoaparát VL12U 4K je vybavený Poe, USB3.0, Sony senzor, skutočne 4K objektív, 12x optický zoom a Ultra - HD obrazový systém. Poskytuje ostré video, vynikajúcu farbu a výnimočnú optickú presnosť. Jeho postavená - v technológii Al optimalizuje rovnováhu svetla, aby zdôraznila tváre a vykreslila prírodné - vyzerajúce tóny pleti dokonca aj v podmienkach slabých alebo podsvietenia. Okrem toho 12x optický priblíženie so širokým horizontálnym uhlom 70,82 stupňa umožňuje ľahko uspokojiť potreby stredných až veľkých -.





| Č. | Vl12u ndi |
| Snímač obrazu | Sony imx 415 1/2,8 "cmos |
| Efektívne pixely | 8,29 MP, 16: 9 |
| Formát videa | HDMI (4 kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@50/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Optický priblíženie | 12x priblíženie |
| Šošovka | f =3.9-46.8 mm |
| Otvor | F1.6-F2.8 |
| Horizontálny uhol | 70,82 stupňa (W) -6,48 stupňa (T) |
| Vertikálny uhol | 47,72 stupňov (W) -73,66 stupňa (T) |
| Uhýka | 78,58 stupňov (W) -7,42 stupňa (t) |
| Kompenzácia podsvietenia | Podporovať |
| Snr | >50 dB |
| Zameranie | Auto / príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto / príručka |
| Video | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lana | 10m/100m adaptačný ethernetový port; Podpora Poe IEEE802.3af |
| Protokol siete | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podpora Visca nad IP |
| Kontrolný protokol | Visca/pelco - d/pelco - p; Prenosová sadzba: 38400/9600/4800/2400 |
| Ovládacie rozhranie | RS232 (iba vstup), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Rotácia panvice | ± 175 stupňov, -90 stupňov-+90 Stupeň |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0.1 -80 Stupel /Sec |
| Rýchlosť náklonu | 0.1 -60 Stupel /Sec |
| Predvolené číslo | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Prevádzkové systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 2,0a (max.) |
| Spotreba energie | 13W (max.) |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Pracovná teplota | 0 až 40 stupňov |
| Pracujúca vlhkosť | 20% -80% RH |
| Rozmer (w*h*d) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197 mm (pred/ po zabalení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (sieťová/ hrubá hmotnosť) |
| Príslušenstvo | 1 x fotoaparát; 1 x USB kábel; 1 x napájací adaptér; 1x diaľkové ovládanie IR; 1 x nástenná držiak; 1 x Manuál |
| Záruka MFG | 3 roky štandardná záruka na diely a pracovná záruka |
Populárne Tagy: 12x Zoom 4K Video Conference Camera s HDMI USB Poe NDI, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobená v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

Najlepší webový fotoaparát s 4K 30 snímok / s pre Sk...
-

4K USB 2.0 IR diaľkové ovládanie PTZ videokonferenčn...
-

4K Video konferenčné fotoaparát Tele - riešenie stre...
-

FHD 4K Webcam s postaveným - v mikrofóne pre Skype
-

Webová kamera EPTZ s 4x priblížením USB2.{2}} Video ...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference WebCam USB pre VMIX...






