Audio vizuálna konferencia Kit-4K HDMI Camera 12x Zoom Wireless Microfone Reprodure Phone 2 Expansion MICS
Model: tevo - va612group - ex
* 12x Optický priblíženie, fotoaparát UHD4K
* 1/ 2,8'''Sony CMOS senzor, 8,29MP Efektívne pixely
* HDMI USB VIDEOP
* Predvoľba: 10 cez IR diaľkové nastavenie (256 cez RS232)
* 8 Zostavené - v všadeprítomných mikrofónoch na dosiahnutie 360 stupňov Omni - Smerový zvukový snímač zvuku
* Maximálny polomer zvuku môže byť až 6 metrov + expanzný mikrofón (polomer vyzdvihnutia 3M)
* Postavená batéria 8000 mAh pre hlasový telefón, dlho pomocou času
* Presný, hladký a tichý pohyb PTZ (PAN: 350 stupňov, naklonenie: 180 stupňov)
* 2d a 3D NR pre najlepšiu kvalitu videa v rôznych svetelných podmienkach
- Rýchle dodanie
- Zabezpečenie kvality
- Zákaznícky servis 24/7
Predstavenie výrobku
Tenveo 2024 Nový video konferenčný systém -
12x Zoom HDMI 4K Camera +Bluetooth Microfone Speaker Phone + 2 Expanzné mikrofóny v jednej skupine

TeVo - va612group - ex, video konferenčné riešenie pre stredné až veľké {- konferenčné miestnosti, dodáva vysoko kvalitné video video a krištáľovo čisté zvuk, zaisťuje jasne všetky účastníci. Skupina spája kameru Ultra HD 4K PTZ s fotoaparátom s 12x optickým zväčšením, úplným duplexným hlasom reproduktorom s kapacitou 360 stupňov hlasu, nábojom a 2 rozširovacími mikrofónmi. Kompatibilné so softvérom na video konferencie a platformami ako Zoom, Skype for Business, Microsoft sa stretáva. Môže sa široko používať v podnikaní, vláde, cirkvi, vzdelávaní, farmaceutickom priemysle a ďalších.

| Názov položky | Tevo - va612group - ex |
| Konferenčná kamera HD | |
| Optický priblíženie | 12x priblíženie |
| Snímač obrazu | 1/2,8 "Sony CMOS |
| Efektívne pixely | 8,29 MP |
| Šošovka | f =4.1 mm-49,2 mm |
| Otvor | F1.8-2.68 |
| Formát videa | 4 kp@30 snímok za seku |
| H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 | |
| Horizontálny uhol | 70,28 stupňov (W) -6,57 stupňa (T) |
| Zameranie | Auto / príručka |
| Zníženie digitálneho šumu | Redukcia hluku 2D a 3D |
| Vystavenie | Auto / príručka |
| Video | HDMI, DP |
| Formát kompresie videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolný protokol | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Prenosová sadzba | 38400/9600/4800/2400 |
| Ovládacie rozhranie | RS232 (iba vstup), RS485, UVC1.1 |
| Rotácia panvice | ± 175 stupňov, -90 stupňov -+90 stupňa |
| Rýchlosť riadenia panvice | 0.1 -80 Stupel /Sec |
| Rýchlosť náklonu | 0,1-60 stupňov /s |
| Predvolené číslo | Užívateľ môže nastaviť až 255 predvolieb (10 predvolieb od IR diaľkového stupňa) |
| Hlasový telefón | |
| Zrušenie akustickej ozveny (AEC): | > 65db |
| Výkon reproduktora | 5W |
| Objem reprodukcie | 110 dB |
| Reakcia | 100 Hz-20 kHz |
| Sortiment | 6 m (polomer) |
| Citlivosť na mikrofón | -38 dB |
| SNR (pomer signálu k šumu) | 62 dB |
| Rozhranie | Rozhranie DP; konektor 2x3,5 mm (pre expanzné mikrofóny) |
| Huba | |
| Rozhranie | DP*2; Napájacie rozhranie*1; USB typ - c*1 |
| Napájanie | DC 12V |
| Kábel USB | 3M USB kábel*1 |
| Pripojený kábel | 5m DP kábel*2 |
| Všeobecný parameter | |
| Prevádzkové systémy | Windows 7 alebo viac; Android, Mac OS ™ 10.10 alebo vyšší, Linux (vyžadovaný na podporu UVC.) |
| Podpora | Kompatibilné s Zoom, MS tímami, Skype a atď. |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vstupný prúd | 2,0a (max) |
| Ukladanie teploty | -20 až 60 stupňov |
| Vlhkosť | 20% -90% RH |
| Pracovná teplota | 0 až 40 stupňov |
| Pracujúca vlhkosť | 20% -80% RH |
| Rozmer (w*h*d) | Fotoaparát: 171,6*192,6*171,6 mm Hlasový telefón: 143*143*75 mm Rozšírenie mikrofónu: 74*74*20 mm Hub: 98*98*20 mm |
| N.W. / G.W | 2,77 kg / 4 kg (sieťová / hrubá hmotnosť) |
Populárne Tagy: Audio vizuálna konferencia Kit-4K HDMI Camera 12X Zoom Wireless Microfone Reprodurefphone 2 Rozširujúce mikrofóny, Čína, výrobcovia, veľkoobchod, cena, nízka cena, vyrobené v Číne
Tiež sa vám môže páčiť
-

Najlepší webový fotoaparát s 4K 30 snímok / s pre Sk...
-

4K 12x Optický priblíženie s videokamerou konferenci...
-

12x Optické telekonferenčné vybavenie
-

FHD 4K Webcam s postaveným - v mikrofóne pre Skype
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference WebCam USB pre VMIX...
-

Konferenčná kamera UHD 4K PTZ s 12-násobným optickým...






